KDH má najvyšší čas niečo riešiť seriozne.Lebo to poskakovanie po námestiach im v mojom okolí viac než veľmi ublížilo.
KDH má najvyšší čas niečo riešiť seriozne.Lebo to poskakovanie po námestiach im v mojom okolí viac než veľmi ublížilo.
No....nemusela ste sa až tak odkryť.
No len ked si máš prenajať flat v Paríži za 1500 min,tak to je potom ťažké.
:-DDDDD tak to si ma teda rozosmial.Vieš mi priblížiť akej filozofie je nositeľom Matovič?Osobne si myslím že ani nevie čo je nositeľ filozofie. :-DDDDD
No,vyhnali a tak zostali len nadávajúce nuly,však kaja.
No nemusíš tak verejne vykladať že máš nejaké nehnuteľnosti na predaj aby si zvládol takú rakovinu alebo dlhodobú biologickú liečbu za vlastné. :-DDD
Chcela si napísať do žily že ano.Nie je dezolé ten čo je nevzdelaný?
V roku 1995 bol už Fico?
No v nich asi česká kultura veľmi nebude :-DDDDD
To nemohol navrhnúť triezvy.
Personál ide po službe domov.Ale 66 + lekárka na pohotovosti ide na druhý deň do ambualncie spraviť daších pár desiatok detzí.Ona vyčerpaná nie je?Naozaj ten personál v nemocnici nevie fungovať bez starých mám ?
No my Čechov nájdeme ľahko,podľa fľakatých županov ofrkaných maliarskou farbou.Teeeda ich návrhári boli asi trochu ,,sjetí" ked to navrhovali :-DDD
Perfektne napísané.
On priniesol objektívny pohľad ako to napraviť a práve preto sa o tom už nehovorí.A nový bodovník tiež uvidel správny-no relatívne-pohľad a preto sa odložil na rok 2027.
Sú spoluzodpovední a dezolát si v tomto prípade zrejme ty.Mali robiť svoju prácu.Mali informovať o situácii v zdravotníctve pravdivo a objektívne od začiatku.Nič viac a nič menej.
V 1997 sa zaviedli v jeseni limity na zdravotnú starostlivosť a Perspektíva prestala lekárom platiť zdravotnú starostlivosť vieš čo robili novinári?Ak to chceš vedieť pusti si z tej doby správy.Olimitoch nič celé nula a hecovanie typu-udávajte lekára ktorý Vám neposkytne zdrav.starostlivosť potrestáme dáme pokuty....To bolo kriminalizovanie lekárov novinármi.Oddlženie tejto krádeža šlo cez Veriteľa a tam sú čísla dlhov voči lekárom a voči lekárňam.Toto bol začiatok dnešného maléru.Overte si to.
Ceny zdravotníckych výkonov platených poisťovňami.Prerátaj si bodovník.Máte ho tam minimálne 15 rokov a nikto nepohol zadkom aby to prepočítal.
Ktorá sa ale ukázala práve teraz.Pretože v akcii Dakujeme odchádzame lekári jasne upozornili,že výučba špecialistu lekára ktorý si sadne do ambulancie trvá 10 rokov a teda rok 2011 kedy toto bežalo a pripomienka prešla nepovšimnutá všetkými bol práve čas na riešenie.
Asi zle čítam.Markíza nikdy nebola nezávislá a tiež RTVS.
Problém je že na vine je aj Radičová Uhliarik a Sulík rovnako ako táto garnitura presne ako Dzurindovci a najviac Mečiarovci.No a médiá samozrejme.
Odporúčame