Lipšic je satan už dlhé roky aj za Fica, v Pluske vtedy dávalui rozhovor dvoch dievčat z recustitačného centra, kde ich Lipšic nahováral aby svedčili proti riaditeľovi centra a mal im sľúbiť po 5000€!!! Taktiež tých dvoch akože čo mali zabiť Valka obhajoval Lipšic, jeden sa vraj priznal druhý to popiera, Andrusko je sklamaný, že mu sľúbili beztrestnosť a on dostal 15 rokov...... Stačí zavrieť Lipšica ako oni zavreli Kováčika a uvidíte koľko kajúcnikov sa nájde. Za všetkým je LIPŠIC!!!!

