Ale tu ide o pravdu , či nie? Kašľať na to že je lesba, ale sudkyňa nesmie vynášať zo spisov, veď Jankovskú zatvorili na rok, lebo si telefonovala s Kočnerom a údajne predávala rozsudky, ale ani jeden dôkaz, preto je dnes na slobode a nie je ani obvinená. Ale Denník N bol vždy prvý, ktorý písal ako kto vypovedal aj keď bola vylúčená verejnosť. Vy to fakt nechápete, že táto štátna mafia, prokurátor, sudca a novinár je ako bolo u nás v 50 rokoch? Vtedy bol ale trest smrti , ztakže mnohí sa rehabilitácii nedožili ako Milada Horáková!!!! U nás sudca odsúdi človeka na základe čo písali noviny, veď aj Baránik z SAS povedal, že súdy by mali rozhodovať podľa verejnej mienky!!!! Ešte stále nevidíte čo sa tu deje?

