Vy ste naozaj tak sprostí , alebo sa len tak tvárite? vy si myslíte , že Rusi sa zbláznia , keď EÚ ,ktorá má počet obyvateľov 1/4 z Číny, tak skrachuje? Myslím si, že Putin je ešte moc ľudský , keď nezastavil plyn a ropu do EÚ. Veď aký je v tom rozdiel, keď im zamrazili bankové účty, Lenže sprostí Európania si stále myslia, že im sa nič nestane, veď aj Sulík povedal, že máme dosť plynu aj ropy. Veď uvidíme za chvíľu!!!


