bitka o Stalingrad začala v auguste 1942
bitka o Stalingrad začala v auguste 1942
som prekvapený, že uviedli aj národnosť a nenapísali len "mladíci" - ale to by zase evokovalo našich neprispôsobivých
v žiadnom prípade - kôň je ušľachtilé rozumné zviera
v rokoch 2012, 2014 boli koncom januára na Liptove teploty -30 st.
Myslíš, že ho prišiel navštíviť Sulík?
odvtedy, čo dodávame jednej z bojujúcich strán zbrane a žoldnierov
nie VŽDY - porovnaj straty útočiacich Nemcov a brániacich sa vojakov ZSSR v 2. sv. vojne
použil si nedovolené čísla
veď Poliak sa okamžite poďakoval za "úspešnú" akciu USA a kto im pomáhal, to je už jedno
Mečiara bolo treba odstaviť, aby nebol problém bombardovať Juhosláviu a poslúžila na to smrť Remiáša. Fica bolo treba odstaviť, aby bolo zabezpečené predmostie na Ukrajinu a poslúžila na to smrť Kuciaka a Kušnírovej.
Fico toto o Ukrajine hovorí už dlho, stačí si pozrieť jeho tlačové besedy. To je aj dôvod, prečo ambasády silou-mocou držia túto odvolanú vládu a koalíciu.
Nemeckí vyšetrovatelia nemajú zatiaľ žiadne dôkazy o tom, že za výbuchmi na plynovode Nord Stream 1 a 2, ku ktorým došlo na jeseň minulého roku, stojí Rusko - keďže za výbuchmi sú USA, tak nemôžu existovať dôkazy, že to boli Rusi
Je február, deň po Hromniciach, kto by očakával sneh?!
nahlásili bombu u Lipšica - rádio Jerevan ohlásilo, že nešlo o bombu, ale sexbombu
koalícia sa spolieha, že protektor z ambasády zariadi všetko možné i nemožné, len aby ich podržal - dali mu k dispozícii dostatočný čas
Odporúčame