Keď chceš písať na verejnosti, tak sa nauč slovenský pravopis - pred interpunkčné znamienka sa nedáva medzera.
Keď chceš písať na verejnosti, tak sa nauč slovenský pravopis - pred interpunkčné znamienka sa nedáva medzera.
hlava krava
A ty odkiaľ čerpáš správy? Z Aktualít, Denníka N, SME?
Ktorá z kandidujúcich strán spĺňa podmienky Mgr. Matoviča? Existuje ešte viac magorov ako Mgr. Matovič?
jasné, že progresívnych liberálnych fašistov voliť nebudem
liberálni fašisti používajú slovo liberalizmus iba ako mimikry
súhlasím, najväčšie zlo sú liberálni fašisti
to znamená, že naše voľby sú ohrozené
pekná kačička
ja si viem predstaviť, že by som bol kozmonaut, keby ...
keby nebolo keby, boli by sme všetci v nebi
neexistuje dôkaz, že by munícia s ochudobneným uránom pôsobila na rakovinu - po dôkazy môžu ísť do Srbska a budú ich mať habadej
veď si Rusi aj bombardovali elektráreň, ktorú obsadili
Peniaze na Csemadok nie je zbytočné vyhadzovanie peňazí daňových poplatníkov? Pritom na Csemadok ide viac peňazí ako pre Maticu.
Čo sa dá čakať od presstitútov?
máš vôbec predstavu, kedy bola založená SNS?
záleží od toho, koľko bude mať Smer a SNS a potom minimálne polovica Hlasistov (alebo všetci okrem Pellegríniho) by sa určite pridala k Ficovi a Pellegríni by mohol iba snívať o kandidatúre na prezidenta
ešte by mohla stihnúť potomka s Borisom Oplodňovačom
nemýľ si národ s tvojou rodinou
To nie je Ficov ksicht, čo vidíš v zrkadle, ale tvoj.
Spomínaným malým stranám držím palce a dúfam, že neodstúpia a všetky pôjdu do volieb.
Aj vidina 3% je lákavá.
Odporúčame