Pred pár dňami išiel o ňom dokument na ČT art. Tam bolo uvedené, že mal veľké sociálne cítenie, bol členom komunistickej strany a že sa snažil, aby divadlo bolo prístupné aj menej majetným. Škoda, že zomrel taký mladý.
Pred pár dňami išiel o ňom dokument na ČT art. Tam bolo uvedené, že mal veľké sociálne cítenie, bol členom komunistickej strany a že sa snažil, aby divadlo bolo prístupné aj menej majetným. Škoda, že zomrel taký mladý.
tvoja gebuľa zrejme nevie nič o Minských dohodách
19:16 Západ by mal zvážiť, ako riešiť žiadosť Ruska o bezpečnostné záruky - riešiť to mali už dávno a nemusela byť táto špeciálna operácia na ochranu ruskej menšiny na Ukrajine
Je otázkou blízkeho času, kedy Smer predbehne Hlas. Prirodzene soc. demokracia a SaS je ako oheň a voda - takže takéto spájanie je neprirodzené.
toto špízovanie máš zrejme vrodené - ešte z čias ŠTB a Gestapa
aký šéf, takí podriadení
to čo píšeš presne pasuje na Lipšica
to je tak, keď na čele špeciálnej prokuratúry je právne nevzdelaný človek - okrem iného
A čo viac má robiť opozícia? Robia tlačové besedy (Smer), kde upozorňujú na tieto korupčné aféry koalície, dávajú fakty, autentické nahrávky a hoci má polícia "rozviazané ruky", nič sa nedeje - lebo polícia má rozviazané ruky len proti opozícii. Pokúsili sa už 7-krát odvolať Mikulca, jedno z chápadiel mafiánskej chobotnice a koalícia si ho vždy podržala.
veď si hovoria - prokorupčná vláda
Rusi by sa určite stiahli, ak by sa všetky americké vojská stiahli do USA
dať prezidentke možnosť menováť úradnícku vládu je ako dostať sa z kaluže do blata
Ten paragraf bol zneužitý akurát pri Grendelovi.
Myslím, že pri najbližšom prieskume Smer predbehne Hlas.
Dať prezidentke možnosť vymenovať úradnícku vládu je ako dostať sa z kaluže do blata.
správne má byť - prokorupčná vláda
Stále omieľajú, že sú vraj protikorupčná vláda a v skutočnosti to vyzerá ako keď zlodej kričí "chyťte zlodeja".
nevyhovuje, ale veľa je takých, ktorí akurát tak pindajú, ale keď majú niečo proti tomu urobiť, tak radšej sedia na zadku - Haščák takýchto veľmi trefne vystihol: Volič je h.vno ...
Haščák to presne vystihol: "Volič je h.vno, , nevie absolútne nič".
Na podrazáka Ruska platí - prišiel na psa mráz. Mečiar mu pomohol k Markíze a on ho Markízou podrazil.
O čo sa stavíš?
Odporúčame