ty by si bol veľmi rád, keby si mal aspoň konský mozog
ty by si bol veľmi rád, keby si mal aspoň konský mozog
oni nezarábajú z príspevkov svojich čitateľov
za tento chaos sú zodpovední všetci, ktorí volili strany/hnutia súčasnej koalície ako aj neschopnú prezidentku, ale aj tí, ktorí nevolili nikoho a politika v republike im je ľahostajná, taktiež všetci tí, ktorí pindajú, ale nič proti tejto vláde nerobia
neboj, médiá ti niekoho vnútia
horší je liberálny fašista
Nová slovinská pezidentka Nataša Pircová Musarová che byť "hlasom žien" doma aj v zahraničí a pôsobiť ako "morálna autorita".- - to musí byť riadna opica u toho, kto napísal túto vetu
treba si dať kalíštek hodinu pred spaním alebo dobrý sex
Heger povedal, že ľudia volili takto, aby sa poslanci NR za OLANO plne venovali parlamentnej práci.
Lipšic ho obviní z terorizmu
najvýstižnejšie slovenského voliča charakterizoval Haščák: "volič je h...." a z toho vychádzal aj súčasný Ústavný súd
nie je podstatné, čo si myslí väčšina národa, ale čo si myslí istá oplotená ambasáda
dobrý, vtipný, svieži štýl
Ja so vznikom spomínanej strany súhlasím - rozdrobí liberálno-pravicovú politickú scénu.
Zaratúva sa aj poobedňajší spánok?
takže mier vo svete len tak chytro nebude
aby mali IQ aspoň dohromady aspoň100
keď spochybníš holokaust amerických indiánov
Panebože, a takíto vládnu svetu a Slovensku.
chcel som podobne reagovať - súčasná vládna moc sa chráni rovnakými prostriedkami
Odporúčame