jedine ak v tanku - ak ešte vôbec nejaký máme a Naď ho neodlifroval na Ukrajinu
jedine ak v tanku - ak ešte vôbec nejaký máme a Naď ho neodlifroval na Ukrajinu
mne pripadajú ako nemeckí Mojsejovci
USA si vzali po Majdane ukrajinské zlato, takže tu nejde o pomoc, ale obchod za zlato
Keby patrila k vyvoleným, to by bol iný šrumec. Takto len vedľajšia strata.
bolo asi v roku 1969 - Otázka: prečo Golonka ležal na ľade? Odpoveď: počúval, či ešte tečie ropovodom Družba ropa.
Jej muž vôbec vie, kde sa mu žena nachádza?
my starší sme to zažili, že v škole a na verejnosti sme nemohli hovoriť to, čo sa hovorilo doma - ale beda, keď sa dieťa v škole prerieklo
očakával by som, že Zelenská príde v Zelenom
tie nové tenisky!!!
podľa súčasnej historiografie, pokiaľ ide o oslobodenie Slovenska, tak rozhodujúcu úlohu zahrali ukrajinskí vojaci a pokiaľ ide o znásilnenia, tak Rusi
Je o tom článok aj tu v Pravde: podľa historičky Ľudmily Rybčenkovej z Národného múzea druhej svetovej vojny v Kyjeve, Ukrajinci povolaní do vojenskej služby významnou mierou dopĺňali a kompletizovali vojenské zoskupenia, ktoré sa neskôr zúčastnili oslobodzovania Slovenska i celej rozbitej Československej republiky.
Ruskí vojaci vykrádajú skýtské zlato - pokiaľ viem, tak skýtske zlato ukradli američania už v roku 2014
a k tomu ešte toto https://www.youtube.com/watch?v=A6RbobRGJOA
sprievodcov budú robiť tí vojaci, ktorí dostali vyznamenanie in memorial a Rusi ich poslali domov
ešte raz: nechce sa mi veriť, že by sa zbavili civilných štítov
takže s Tolstojom máte rovnakú diagnózu
to by sa slovenskému colníkovi nemohlo stať, naši colníci vedia po rusky
ale skôr to pasuje na aktuálnu návštevu Slovenska J. Bidenovej
Odporúčame