liberálfašisti by najradšej rozpustili všetky opozičné strany - konkrétne si to vyskúšali na Kotlebovi a teraz zaútočia na Fica
liberálfašisti by najradšej rozpustili všetky opozičné strany - konkrétne si to vyskúšali na Kotlebovi a teraz zaútočia na Fica
To sa Heger nebojí? Veď na Ukrajine a hlavne v okolí Kyjeva Rusi masakrujú civilistov!
mám dosť rokov na to, aby som sa dal zmiasť lžami - preto som nevoli Čaputovú, ani Kisku, ani Matovičových pročkovcov ...
Bude to niečo také, ako pamätné vystúpenie generála Powella v OSN, kde ukazoval vyfabrikované dôkazy o irackých ZHN? Mimochodom, Powell sám označil svoje vystúpenie na pôde OSN, ktoré iniciovalo Tretiu vojna v Perzskom zálive, za najväčšiu škvrnu vo svojej kariére.
som zvedavý, či sa im z Kotlebu podarí spraviť martýra
najskôr sa šport skomercionalizoval a teraz sa už aj spolitizoval
vôľa väčšiny vo voľbách je prejavom nedemokracie - orvelovčina ako vyšitá
liberálfašisti kvičia ako na zakáľačke
dopadlo to tak, lebo hlasy nesčítavali essetovci
Análytik Hirman, ako nám Putin škrtí dodávky plynu, keď nám posiela toľko, koľko sme si zakontraktovali?
vyzerá to na návrat Mikloša po krachu v Ukrajine
prišli na to, keď ho hospitalizovali s kovidom
Európa platí za dodaný plyn? To potom Európa financuje vojnu na Ukrajine - Ukrajincom posiela zbrane a Rusom peniaze.
ty potom nevieš kde je sever
so scenárom by mohol vypomôcť aj Arpád Soltész
tentokrát zoberie so sebou syna Huga - nedávno mal meniny
iba ako sebakritiku
Mikloš je neužitočný idiot.
Odporúčame