už pripravujú zákon na "zamedzenie šírenia dezinformácií" - to nemali ani komunisti, hoci sledovali, kto počúva Hlas Ameriky alebo Slobodnú Európu - mne sa síce nič nestalo, hoci som tie stanice počúval pravidelne - nevediac, že sú tiež len nástrojom ideologického boja - to som zistil až v tomto debokratickom režime


