to, že je americká, nie je až tak dôležité, ako jej vlastník
to, že je americká, nie je až tak dôležité, ako jej vlastník
si iba jednoduchý plagiátor
pletieš si SMER s nebohou SDKÚ
mne to na prvý pohľad vyzerá ako krajina po humanitárnom bombardovaní
Ja síce už SME vôbec nečítam, ale som prekvapený, ak zakázali diskusiu. Veď množstvo diskutérov, ktorí nepísali v línii majiteľov SMEtiska, systematicky zlikvidovali, takže asi tam zostali iba "pravoverní debokrati".
zajtra a v sobotu sa od slušných občanov zrejme dočkáme naliehavých požiadaviek na impíčment prezidenta
Zaujímavé, ako sa činnosť polície a NAKA zintenzívnila po nástupe Pelegríniho a Sakovej - dobrá práca.
Nie je to podstatné, ale pre poriadok - Štrba nie je mesto, takže nebol primátorom, ale starostom a dlhoročným predsedom ZMOS. To ho kvalifikuje na prezidentovanie oveľa viac ako terajšieho šmelinára.
napokon sa ukáže, že Kuciak chcel zmeniť objekt svojej investigatívnej práce - že chcel prejsť od písania o talianskej mafii k zisteniam o popradskej pozemkovej mafii
Za tú Serešovu sumu si moc nezaskáčete. Ešteže Šeliga poskytne niečo zo svojho účtu.
Tých, čo skákali na Majdane, tých neľutujem, tí sa môžu zahriať skackaním.
Zabiť v jeden deň stovku neozbrojených detí a mládež je pre vyvolených len ako zabitie dotieravého hmyzu - ale aj proti zabitiu hmyzu by protestovali ochrancovia prírody.
V čom mali v prípade Kuciaka pravdu? Spájali vraždu Kuciaka s talianskou mafiou a ukázalo sa, že to pravda nie je. Ak by bolo možné spájať vraždu s mafiou, tak to skôr s popradskou pozemkovou.