Tu pololizačrusskejrite naozaj si mysliš ze ja som russofil??
Tu pololizačrusskejrite naozaj si mysliš ze ja som russofil??
Russ hlada 900 Sk russofilov polodilinkov na vyhodnu pracovnu zmluvu. Tahali by len 23 metrof armatu - teda pokial ju neznici ukrajinsky dron.
Pokial ide o kupjansk, tak tam russ postupi o 30 km smerom na vychod, tak nemas prauďuuu ty russofilny polokktík.
Russi by nam v ekologii mali byt vzorom!! Napr taka armata je prvy bezemisny tank na svete! Na tahanie potrebuje len 160 koni alebo 300 somarov alebo 683 Sk russofilov polodebilkof
Russ nech utraca posledne zbytky tvrdej meny na zapade. O to skôr russ padne
Ja mám najvačši strach ze russ obsadi po 4 rokoch vojny kupjansk ktory je 30 km od russkych hranic a posunie sa o 16 metrof bližšie ku Kijevu
No vidis a za minuly rok som lamanou anglictinou a zlou slovencinou dal na poradenstve vyse 120 tisic Euri. Ale priznam ze zvycajne to byva menej o cca tretinu. He he
Toho sa vacsina russofilov nedožije, radsej poskacu z mosta do rieky alebo rovno ma dialnicu aby este stihli ludom poškodit automobily.
Mozno keby russi na kaliforniu vypustili šecky tie drísty co za rok mali, kaliforčania by určite značne trpeli.
Či by nebolo treba Nato prezradit ze bojuje s russom ked uz russ stratil vyse miliona hlupakov. Ja len ze zo slušnosti. Nie je pekne takto držat Nato v nevedomosti.
Preco russ nepouzije tie zazračne zbrane že by sme sa zasmiali?? Napr tu ktora velkou vlnou zaplavi celu velku britaniu. He he
Sa ukludni lebo ti prdne cievka v gebeni a bude o 1 potkana menej. Ani veterinar ta nezachrani
Unikla korešpodencia medzi Lavorom a gerasimovom: februarovy plán na mobilizaciu 350 ton vojakov sa musi dodrzat! Ináč sme v kýbli.
Robim vo vyskume liekov, to s predajom nema nič spolocne.
Trochu zemepisu: špunt z moskvy by chcel aby sa ukrajina bez boja vzdala Zaporozskej oblasti. Sa necudujme. Z mesta Doneck ktory russ okupuje od 2014 do mesta zaporozie je to 230 km. Russ bojuje o Pokrovsk ktory je 40 km od Doneck. Tak ako dlho by trval boj o zaporožie?? Dalsich 190km... 5 rokov? 105 rokov? Je tu nejaky kvalitny russofil polodementko kery by nam poradil???
Ja nemam kolegov na Sk. Fšetci kolegovia su v zahranici. Zivim sa poradenstvom pre zahranicne farmaceuticke Firmy.
Russom sa už na ukrajine podarilo zlikvidovat aj tie F16 ktore su este len vo výrobe. Tak sa predbieha cas do psej matere!
Si si neFšimol ze všade davam F v slove fšimnut si? Ty kvalitny polodegrenko.
V russku rozdavaju pekne farebne katalogy žrádla a tovar dennej spotreby. Je urceny len pre russkych dôchodcov. Russky dôchodca nemoze chodit do obchodu, je to moc drahe, chodi len do vyvarovnu tie su zadara. A tak vo volnom čase kuka do katalogu akk vyzeraju normslne potraviny a bežne produkty aby nezabudol a blbo nevyzeral ked pride do sploločnosti.
Ty polomongol, ja mám k PS tak daleko ako ty k rozumu. Som voluc Matoviča.