Nič zásadné sa meniť nebude.
Babiš na tlačovke potvrdil pevnú podporu EU aj NATO.
A fajka zhasla. Proruská, zradcovsko-dezolátska.
Nič zásadné sa meniť nebude.
Babiš na tlačovke potvrdil pevnú podporu EU aj NATO.
A fajka zhasla. Proruská, zradcovsko-dezolátska.
Komunisti tam, kam patria.
Na politické smetisko .
Najväčší českí národovci a bojovníci proti migrácii:
Slovák Babiš a Japonec Okamura…
To nevymyslíš.
Komunistka Konečná skončila.
A nie, že nie !!!
Nie ideálny, ale prijateľný výsledok.
Pro-EU a pro-NATO Babiš vyhrá, takže žiadna veľká zmena nenastane.
Proruské červené hnidy K.O. 👎👎👎
Českí červení kméri K.O.
Muhehehe :-))))))))))
“ Červená záře” nad Českom bledne…
Muhehehehe
ANO pomaly klesá , SPOLU POMSLY stůpa.
Bude to tesné…
Českí červení kméri zatiaľ von…
Taký malý motajko - Putin…
Ťažká dilema dezolátov - nenávidia Gretu, ktorá vedie flotilu do Gazy a nenávidia Izrael, ktorý flotilu zajal - koho odsúdiť ?
Hehehe…
Rusi predávali Európe ropu za 100, Číne ju budu Rusi predávať za 10.
A nie, že nie.
Ináč Pching nakope Putina do zadnice !
Hehehe
Len si poplačkaj, poplačkaj, nehanbi sa .
Ivan Ivanovič 24.2.2022:
“Do troch dní budeme v Kyjeve !”
…hahaha…
RUSKO - krajina strachu, tyranie, beznádeje a zúfalstva.
RUSKO - krajina, ktorá chce aj ďalších, podľa svojho vzoru uvrhnúť do strachu, tyranie, beznádeje a zúfalstva .
Hnus !
Desaťročia v ruskom područí a dohľade = žobrácke chudobné Moldavsko.
Moldavci si zvolili slobodu, demokraciu a Európu.
Kremeľskí fašisti od zlosti škrípu zubami .
:-))))))))))))))
Plesk, plesk po kremeľskej klamárskej papuli !
:-)))))))))((((
Nuž veru, proruskí nacistickí gauneri sú aj na Slovensku…
Odporúčame