Hnus a hnoj.
:/(((
Dať niekomu niečo len tak, bez protihodnoty, zničí jeho charakter.
Viď Rómovia v osadách...
Ak by štát, teda niektorí ľudia, ktorí ho reprezentujú, mal možnosť dlhodobo ľuďom niečo dávať, rozdávať, viedlo by to k obrovskej korupcii. Štát by darmi korumpoval občanov-voličov, a voliči- občania by korumpovali štát.
Nič na tomto svete nie je zadarmo, a nemyslí sa tým iba to, že za tovar treba platiť peniazmi, ale ide aj o platby nepeňažné. Napríklad, kto chce niečo vedieť, alebo niečo dosiahnúť, musí za to “zaplatiť” svojim časom, námahou, úsilím.
Dať niekomu hocičo bez peňažnej, či nepeňažnej platby, znamená pripraviť ho o zodpovednosť, hrdosť a dôstojnosť.
Hehehe,
Daladier, Chamberlain...žijú a nechcú sa ospravedlniť ? No toto !
Asi som niečo prehliadol.
Hehe..:
Výborne Štefan, smelo do toho !
Za-se vy-hráš !
Muhahahahaha...
My budeme voliť SAS, a ty môžeš voliť tiež koho chceš.
:-)))
Slovenská politika stojí na vodcoch - Mečiar, Dzurinda, Sulík, Kotleba, Bugár, Slota, Fico, Matovič.
Žiadna strana na Slovensku bez silného vodcu, v negatívnom, či pozitívnom zmysle, doteraz úspešná nebola.
Aj pre Smer platí, Smer je Fico a Fico je Smer a bez jedného nebude druhé.
Či je Fico na prvom alebo x-tom mieste kandidátky, je to jedno, pre ovce je stále vodca on.
Ak ale vodcu nebude, nebude ani Smer !
Málo detí sa nerodí z dôvodu existenčnej neistoty rodičov, ale naopak.
V spoločnosti kde panuje bieda, sociálne neistoty, sa rodí detí veľmi veľa - Afrika, Arabi, India, Južná a Stredná Amerika, juhovýchodná Ázia, Indonézia, naši Rómovia v osadách...Slovensko pred 100-150 rokmi..:
V spoločnosti, kde je blahobyt a sociálne zabezpečenie, sa rodí detí veľmi málo - USA, Kanada, Japonsko, Austrália, západná Európa..., súčasné väčšinové Slovensko.
Áno, na Slovensku sa vo väčšinovej spoločnosti rodí málo detí, lebo sa nám žije relatívne dobre a blahobytne, ľudia si chcú užívať, a nie starať sa o deti.
Iba hlupák môže tvrdiť, že sa u nás nerodia deti z existečných dôvodov.
To by Rómovia nemali mať deti žiadne.
Hehehe, a už sa melú, hrubokrkí zelení náckovia, harabínovci a ďalší pomätenci...
Len si dajte poriadne do držky, národ bude mať pokoj.
Hehete
Čo tam s politikou smradili zelené kotrby ?
To o čom hovoríš.
O katastrofe v školstve počas 12 ročnej vlády, z toho 4 roky samostatne, Smeru-sociálnej demokracie.
Chyť sa poriadnej roboty, ty slniečkarský vymetač kaviarní.
Róbert Fico dal za 12 rokov všetko do poriadku, Slovensko prekvitá, iba vy povaľači nič nerobíte iba ohovárate !
Hehe...
Slovnaft daroval Mečiar Hatinovi a Hatina predal Slovnaft Maďarom.
Slovenská a slovanská vzájomnosť v praxi.
Fuj, hnus !
Pozor by si mali dávať najmä Rusi.
Číňanov je 10x viac a majú aj minimálne toľko násobne väčší HDP.
USA sú ďaleko a za morom.
A ruská Sibír je hneď v susedstve Číny, z obrovským územím a obrovským bohatstvom.
Raz sa narodí nový Mao, ktorý sa bude najprv pýtať, či je to spravodlivé, a potom, vzhľadom na silu Číny, sa pýtať prestane a začne konať.
A myslím si, že Rusi to veľmi dobre vedia !
Akákoľvek diktatúra obmedzujúca slobodu jednotlivca, nemôže z dlhodobého hľadiska uspieť proti spoločnosti, kde je sloboda každého človeka prvým zákonom.
Čína je úspešná lebo využíva plody práce slobodných ľudí slobodného, západného sveta.
Ak ale nezmení svoj postoj k jednotlivcovi cez obmedzenie štátnej moci brať mu slobodu, začne opäť degenerovať a zaostávať.
Buďme hrdí tým, že budeme vyrábať lepšie ako ostatní, nie tým že budeme konzumovať z “hrdosti” hocijaký šmejd, len nech je slovenský.
Vždy som tvrdil, že fašisti a komunisti majú k sebe blízko ako nikto iný.
Fašizmus a komunizmus sú dve strany jednej mince, na jednej strane červenej, na druhej hnedej.
Spoločné znaky komunizmu (boľševizmu) a nacizmu (fašizmu); Nespochybniteľný vodca: Stalin / Hitler
Monopolná polit. strana: VKSb ( všezväzová komunistická strana boľševikov) / NSDAP
Jedna ideológia: marxizmus-leninizmus / nacionálny socializmus
Ideologická tajná polícia: NKVD / Gestapo
Cenzúra
likvidácia odporcov: gulagy / koncentračné tábory
Masívne zbrojenie: Červená armáda/Wehrmacht
Indoktrinácia mládeže: Komsomol / Hitlerjugend
Likvidácia vnútorného nepriateľa: Trockij, Kamenev,Tuchačevskij / Rohm, Schleicher, Strasser,
V Nemecku počas prvých rokov hitlerovej vlády, sa robotníci mali tak dobre ako nikdy predtým, bola minimálna nezamestnanosť, rekreácie, podporovali sa veľké rodiny, žilo sa im lepšie ako v komunistickom Rusku. Dá sa povedať, že v Nemecku bol väčší komunizmus-socializmus ako v ZSSR. Samozrejme Hitler týmto blahobytom smeroval k jedinému cieľu - k vojne a ovládnutiu, či likvidácii iných. Rovnako ako Stalin.
Teda logicky platí Hitler=Stalin, nacizmus=komunizmu.
Odporúčame