A je to !
Hehehe…
A je to !
Hehehe…
Magyar či Orbán, teda čert, alebo diaboll.
Pre oboch sme iba Felvidék.
Tfúúúj !
Ani Rusi, ani Číňania sa tak blízko k Mesiacu s kozmonautami ešte nedostali.
Rusko ani Čína zatiaľ na Američanov v kozmickom programe nemajú.
Rusi stoja pred dilemou:
a) bud pokračovať vo vojne rovnakým spôsobom ako doteraz …ďalších x rokov
b) alebo vymazať Ukrajinu z povrchu zemského
Takúto dilému má teraz Putin=Rusko.
Ale ešte sú tu iné možnosti. Odstaviť Putina a súdiť ho za vojnové zločiny voči bratskému národu, stiahnuť sa z Ukrajiny a nahradiť spôsobené škody.
Ajatolláhovia dostali preplesk, chvíľu bude pokoj.
A v Kremli opäť raz nacistom ovisli nosy…
Irán by mal okamžite zahájiť mierové vyjednávanie s USA a Izraelom, a následne musí byť dôsledne denacifikovaný
a demilitarizovaný !
Irán by sa mal okamžite vzdať, v záujme mieru, a neeskalovať napätie.
Dnes je každému jasné, že už aj tak prehral .
Prečítajte si Blahove bludy o Trumpovi - nižšie.
Pre nás sú dôležité tri veci. Trump môže zastaviť vojnu proti Rusku a priniesť mier na Ukrajinu. To je to najdôležitejšie. Realizmus v geopolitike.
Po druhé, môže zmierniť americký imperializmus a stiahnuť sa z medzinárodnej politiky. V NATO sa vojnoví štváči už teraz trasú od strachu. Po tretie - Trumpovo víťazstvo dalo bodku za érou progresívneho extrému. Áno, ešte budú chvíľu pišťať a budú ďalej nebezpeční - veď majú v rukách deep state.
“ BLAHA: DONALD TRUMP PRINÁŠA NÁDEJ
Ľuboš Blaha, poslanec EP, Smer-SSD: Opäť sa ukázalo, akí sú liberáli odtrhnutí od reality. Žijú v svojej bublinke, v ktorej vždy len víťazia - a bum, potom vždy dôjdu voľby a zrazia sa s realitou.”
Irán dostane do držky a pár rokov bude pokoj. Potom začne znovu. Možno niekde inde.
“Dobré ráno, stará mama !”
Tak ste predsa precitli, ale trvalo to dlho.
A už aj Róbert ….??
Rusi, tí musia niečo o tom vedieť.
Ich 3-dňová operácia proti Ukrajine trvá už 4 roky…
Iránsk vojenský potenciál končí, to je jasné každému.
A bude nasledovať kontrola jeho obchodovania s ropou, aby sa zabránilo jeho budúcej militarizácii.
Ako vravia bratia Česi;
“KDYBY - CHYBY.”
Hehehe…
Ešte kvičia dezoláti od rozkoše, že Trump - kladivo na liberálov a progresívcov - vyhral voľby ??????
Našli sa dvaja:
Nacista Putin a šialený narcis Trump.
Kvičali dezoláti od rozkoše keď Trump vyhral voľby .
Ešte kvičia ????
Odporúčame