som tiez matkou uz aj babkou, ale neviem si predstavit, ze by som s novorodencom behala do prace a este sa predvadzala pred kmerami a otec s tym nema nic spolocne. Je to o mojom rozhodnuti, ako sa k dietatu spravam a pani Nikolsonova urcite biedou netrpi, ze by musela hned bezat do parlamentu. A viem, ze hlavne co sa tyka deti sa to vrati ani sa vzdy, tu bozie mlyny melu strasne rychlo.

