Ty Slovensko ruský dezorientovaný si na tom o dosť horšie, ale sebakritika ti chýba...
Ty Slovensko ruský dezorientovaný si na tom o dosť horšie, ale sebakritika ti chýba...
Taký Putin sa chce zapísať do dejín a je jedno ako. Po ňom potopa??? Nič dobré..
O sto rokov sotva bude Rusko existovať aj celá Zem...
Aj Rusko, Putin zavraždil najviac rusov od čias Hitlera a Stalina Ale takí čo ani počítať nevedia alebo tak do desať, tí to nepochopia a budú ho oslavovať a ešte sa budú tváriť akože sú milovníci Ruska, ale sú tak maximálne milovníci samohonky alebo ruskej pančovanej vodky.
Rusko, presnejšie kremeľské prasce chceli získať stratenú moc a slávu + územia. Nepochopili situáciu, že o moc prišli lebo ju zneužívali, o slávu lebo nastal úpadok a rozmach mafie a oligarchie a o územia, lebo s takým barbarským chanátom len barbar ako Lukašenko môže byť dobrovoľne vo zväzku aby si udržal "moc". Problém bol, že nikto im to dobrovoľne nedá, moc, územie a slávu sa teda rozhodli vydobyť vo vojne. V konvenčnej by neuspeli, atómová by im získala všetko to po čom bažia tak na 20 minút, kým by Rusko definitívne nebolo zrovnané so zemou aj so zvyškom sveta... Zostala hybridná. A keď si mysleli že Ukrajina je dosť po desiatich rokoch teroru oslabená a nikto sa jej nezastal reálne, tak si trúfol Putin zaútočiť konvenčne, s tým že predpokladal pád Ukrajiny do niekoľkých hodín, dní, možno týždňov, v zlom sne mesiacov...
V tvojom nicku máš chybu, lysohlávka, po predávkovaní lysohlávkami máš takéto proroctvá???
Nie každý slope v nedeľu ráno ako ty.
Mohol by si skalpnúť prosím ťa pekne? Ešte si ničím rozumným do diskusie neprispel a tvoje kecy sú tak pod úrovňou krčmového suterénu že až.
Kremeľský mordor obetuje životy svojich blízkych a bratov satanovi Putinovi. Ostatné sú lži.
By som ti prial aby tebe poliaci dali riadne po nose.
Ty si taký blbec ako dubový stôl.
Tak potom sa táto vojna nikdy neskončí, pretože neexistujúca Kijivská nacistická chunta nemôže kapitulovať. Koncom februára 2022 to vyzeralo chvíľku že Kijivská nacistická chunta vznikne, ale nakoniec sa rusi do Kijiva nedostali. Ale bolo by naozaj úctyhodné keby tá chunta nacistická čo chcela byť aj Kijivská ale nakoniec zostala len kremeľská kapitulovala. Zatiaľ sa ukrajinci naozaj veľmi snažia tej nacistickej moci zbaviť, ale nejde to, kremeľský nacizmus a fašizmus má tuhé korene. Bolo by úctyhodné keby to naozaj rusi spravili za nich, ale zatiaľ to nevyzerá v Rusku na štátny prevrat, takže moc by som optimizmom ako ty nesršal.
Pravdu máš. Už od februára 2022 je koniec čoskoro tu. Do februára 2022 bol koniec čoskoro tu už od 2014 kedy Rusko vyvolalo Majdan a potom prevrat na východe Ukrajiny za podpory vlastizradcov pod vedením Girkina. Ale reálny koniec toho zla nepríde kým budú na svete ľudia ako Girkin, Putin, Hitler, Stalin, Medvedev, Solovjov, Dugin a iná zberba.
Rus môže oslobodiť akurát teba, ty si otrok Kremľa. Keď ťa prepustia na slobodu, budeš slobodný. Dovtedy nemáš ani predstavu čo tu píšeš. Oni ovládli tvoje zvyšky mozgu.
A ešte tunak Jožinko I. alias Mr. Gogo padol na hlavu za Ukrajinu asi 200000 krát, zabili ho vždy, ale vždy to prežil a je tu živý a "zdravý" a dôsledky jeho fatálnych zranení hlavy čítate tu ma Pravde ktorú tak veľmi nemá rád.
+ indickú, kolumbijskú, kórejskú atď atď atď...
Áno kolonoskop. Keby si zostal v Putinovom zadku bol by si užitočnejší.
A zabudol aj na to, že takí ako on sem môžu pastovať ruskú propagandu. Za socializmu keby na pravdu dal západnú propagandu, už by sme o ňom nepočuli a hnil by v base... Očividne si vychutnáva vymoženosti západu.
Odporúčame