khazarského diabla
no vidíš Detvana,hned sa ti bude ľahšie dýchať a svet bude krajší,presne toto sme potrebovali
dlhé rady v hypermarketoch pred Vianocami a nielen pred Vianocami sú u nás preto,lebo ľudia sú tak strašne ožobráčení,že už ani nevedia čo robia.Tak nakupujú
ale určite bude tušiť že sú za tým khazari
Milan,deltoidovi zbytočne neoponuj, má on dosť trápenia s tými Khazarmi,aj minulú noc ich videl vybiehať zo svojho záchodu.Nevieme čo tam robili,snád mu tam nenamontovali plošticu,on si to skontroluje a dá nam vedieť.
ľem me nepric u noci strašic bo odejdzem od rozuma šak ja ci nič plane nezrobel.A pozdrav šestru i bratňaka jak še ten volal - Alvaro Kuňal?
Romeš Čandra? Ta to ty ši? Ta ty ši umar či neumar?A kec umar ta jak ši še vracil?Jak še ci to podarelo? Mário moja Romeš še vracil
preboha pavel to aj nás zmasakrujú ked nastane vhodná chvíľa? Utekaj do pivnice a zahrab sa pod zemiaky,a zober nejakú vodu a cigarety.A hlavne bud ticho lebo zistia kde si.Ja prídem za tebou žiadny strach a spolu sa tam ukryjeme,bude to bezpečnejšie,kriste čo len s nami bude,len aby nás tam nenašli tí amíci
dobre vedia čo robia,ťažko sa žije s 60EUR na mesiac tak robia toto.To je tá "práca na doma"
drahý akademikus o tvojej príčetnosti musí normálny človek prinajmenšom pochybovať
takto - celé zblbnuté Slovensko,ostatným je ľahostajný
vyslovujem oprávnenú obavu aby si po tvojich intímnych chválospevoch s náznakom jemného erotickeho modloslužobníctva týkajúceho sa tvojho vysnívaného idolu Vovu Vissralionoviča Putina neskončila v jeho osobnej stajni.Si ešte primladá aby si si z konania tohto potkaníka dokázala vytvoriť a vyhodnotiť jeho osobný,trúfam si povedať dosť pokrivený profil.Zatiaľ ťa úpenlivo prosím aby si nepodnikala žiadne kroky vedúce k zblíženiu s týmto indivíduom,ber na zreteľ aj vyjadrenia renomovaného psychologa ktorý to s tebou myslí dobre.Ostávam s pozdravom a prajem veľa duševného zdravia
deltoid ešte nám porozprávaj ako ťa oklamala,ošklbala a ožobráčila tvoja obľúbená khazarská mafia
toto mu praješ Devana,rozmýšľaš čo to vravíš,ved on je kapitalista.Hnusný kapitalista,čo si myslíš že v Rusku je socializmus ,že sa píše rok 1970 ?Môžeš sa hanbiť,mal som ťa za presvedčenú a čistú komunardku a ty sa nehanebne vtieraš prehnitej východnej demokracii.Nie sú o nič lepší ako amíci,rovnaká bagáž gangsterská.
ako tebe Che leží na srdci osud akýchsi grázlov zavretých na Guantanáme.Pober si ich sebe domov ked tie neviniatka tam dokonca mučia! Na čo sa tu hraješ,v skutočnosti su ti úplne ľahostajní.Ak by ich poslali k nám,to by si kvičal o moslimskej zberbe a čvarge ty rodený "demokrat"Akože ich "ľutuješ" ale musia byť od teba minimálne 5000 kilometrov.Trápny "ľudomil"
a toto ťa trápi?Chcel by som mať tvoje "starosti"
Odporúčame