Kedze sme nepriatel RF, tak kto vie, kolko takych a inych rakiet bude namierenych na slovensko. Pocitam, ze elektrarne, letiska, hlavne mesto...taka raketa preleti cele slovensko za 2,5minuty, to sa nestihneme ani posrat. Modlime sa, aby psa psychopati z nato nezamotali do vojny. Vidite kto zapadne krajiny vedeie, tlupa hlupakov a primitivov. Nech je to akokolvek krute, radsej by som nechal ukrajinu rusku ako keby mali na slovensko padat bomby.

