Pred pad dnami som pocuval na slobodnom vysielaci o klausovi schwabe a o velkom resete, o udrzatelnom raste. Povazujem to zatial za konspiraciu a napokon pride takyto clanok, ktory vo mne vzbudi pochybnost, co ak to fakt nejaky sialenec mysli vazne a chce tu zaviest komunizmus. Je to padnute na hlavu, ale ta teoria vazne ma hlavu a patu, i ked podla mna, ked s tym niekto pride, tak ho ludia poslu do... len co ked nam to nejakym sposobom nanutia, nemusia ani ako celok, ale len jednotlive casti.


