Šimečka v Ide o pravdu: Chceme vedieť, kto si ulial eurofondy na 'haciendy'. Prípad mojej mamy zneužívajú, tam ide o účtovnú chybu
A práve toto zmýšľanie je nesprávne. My totižto vôbec nevieme čo by sme mali a nemali keby "neschopné PS" vládlo 13,5 roka. Nikto to nevie. A úplný nonsens je zaujať vďaka tomu ešte aj nejaký postoj. My môžeme len predpokladať ako by bolo, resp. niekto to tu neustále len podsúva, ale ideme to akože reálne vyhodnocovať. Ťuk ťuk ťuk na čelo si treba urobiť.
Na druhú stranu ale presne vieme čo (ne)máme po 13,5 ročnej vláde Fica. Vieme to absolútne úplne presne. Máme absolútne uchopiteľné fakty a čísla a mnohí ľudia ich aj tak nie sú ochotní akceptovať. Im proste stačí povedať, oni by to určite urobili horšie.
A potom tu má niekto názor ako je ten váš. A ešte vám ho niekto aj lajkne. Úplne mimo.
Mimochodom, čo je zlé na cyklotrasách?