Prosím vás, ako sa vylučuje "čestne zarobil" a priznať majetky tak, ako káže zákon?
Prosím vás, ako sa vylučuje "čestne zarobil" a priznať majetky tak, ako káže zákon?
Nejako nechápem váš komentár. Prečo by pre neho zákon platiť nemal? Čo má s tým spoločné progresívec a neprogresívec a liberál a neviem čo ešte??? Viete to nejako vysvetliť?
200€ a 300€ bolo len pre dochodcov.
Ale zrejme uz dovysetroval. Pred chvilou v spravach povedal, ze pokial vlada bude v ockovani pokracovat, on vo vlade neostane. No a ockovat sa asi neprestane, takze dakujeme pan Kotlar - pobavili ste nas - dovidenia.
Len tym ze su pri moci prihraju si rozne, na mieru upravene zakazky a dostavaju sa tak k moznostiam, ktore bezni ludia nemaju ani len vo sne. Nehovoriac o nadhodnotenych a x nasobne predrazenych cenach takychto zakazok so statom.
A je to proste fakt, kazdy vie ze to tak je, ale co? No nic, vsetko je v sulade so zakonom.
A teraz vobec nehovorim len o sucasnej garniture, aj ked ti podla mna takto “zarobili” najviac. Dam ruku do ohna za to, za kazdym jednym vyznamnejsim politikom by sa take nieco naslo.
Len tolko, ze si na to zarobili sami. Nevydojili stat a teraz sa aj na to skldame/te. Chapete ten rozdiel?
Nechapem vas dotaz. Ved clanok by mimo ineho mal potvrdzovat, ze covid existoval. Tak ked uz, tak hadam by sa mali ospravedlnovat ti, ktori to popierali, nie?
Nechapem preco by ten prieskum mal byt interny a neverejny ked ho platim ja. Kto si chce nechat urobit vlastny prieskum, nech pouziva komercne agentury a s vysledkami nech si potom robi co uzna za vhodne.
Myslim si, ze mnohi by za nim nadalej stali. S prepracenim fakt ako ovce.
Mate pravdu, vsetko ma svoj cas - spravne nacasovanie. Skoda ze to nevnimate v sirsom kontexte. Tu Ficovi musim uznat ze s vami vy****a ako pan.
Najprv vas “naockovaĺ” bludmi (to znie az priam kontroverzne :-D) a nasluboval vam hory doly - na zaklade tych bludov vyhral volby - zo slubov nebolo samozrejm nic a okamzite si zacal riesit svoje a svojich ludi kym s vami si vytrel r*t - teraz vidi ze to niektorym uz zacina dochadzat tak ide druhe kolo slubov ze vysetrujeme - a vy sa opat nechavate opit rozkom a nevenujete pozornost skutocnym problemom.
A este si to cele poistil a uz vopred povedal, ze niektore skutocnosti budu vysetrovane v utajemom rezime. Takze vysledky budu mat asi taku vahu, ako super mega tajna sprava o prevrate. Vam bude stacit ked povie mame dokazy, no nemozeme ukazat, no verte oni su ti zli.
A vy ste im to zhltli aj s navijakom.
Vieme ze by ste velmi chceli aby tieto vzdusne zamky boli pravdive. Dopadne to ale rovnako ako s lacnejsimi potravinami. Nestane sa ale ze absolutne nic.
Len mu dajte čas, sklame a oklame svojich voličov ešte mnoho krát.
Prosím pekne, kde presne tvrdím to, čo vy tu píšete? Ja som žiaden taký názor nikde neprezentoval, tak netvrďte za mňa niečo, čo som nepovedal.
Samozrejme, že je nezmysel rozdávať neadresne, najmä v aktuálnej situácii, keď na to nemáme. Prečo sa trápite nejakým vzorcom ako určiť komu áno a komu nie? Len preto, že to vy (a ani ja) neviete presne určiť predsa ešte neznamená, že je to takto správne. Veď nech sa s tým vláda trápi aby narábala s financiami čo najefektívnejšie. Ale jasné, jednoduchšie je urobiť to paušálne - aby sme mali hlasy, že? A mohli tvrdiť my sme boli tí dobrí, my sme vám dali. Ale že sme zobrali z druhej strany už nepovieme. Aký má toto význam, keď 11 mesiacov tí dôchodcovia žujú ako žobráci. Nehovoriac, že čo im jeden mesiac dajú, im tri krát vezmú počas celého roka vo forme zvýšených daní a cien. Čo na tom nie je pochopiteľné? Zbytočne tu akože rozhorčene rozhadzujete rukami a tárate prázdne frázy o pištoliach. Stačí byť racionálny.
Nech je Remišová potrestaná ak pochybila, ja s tým nemám najmenší problém. Nech sa páči nech to prešetria.
Žiadneho bobríka nedržím. Odpovedal som na vašu otázku - citujem vás:
"Skús tých z mnoho možnosí kde sa dá ušetriť povedať aspoň tri-štyri."
Povedal som. Ok, máte doplňujúcu otázku, žiaden problém doplňujúco odpovedať. Nech sa páči pozrieť sa na napr. do sociálnej poisťovne. V dnešnej elektronickej dobe je neuveriteľné koľko je tam zbytočných pracovných miest. Nič teoretické ani idiotské, celkom pragmatické a racionálne.
Čo sa týka ministerstva športu citujem sam seba
"nehovorim ze nema existovat, ale nie dnes, ked na to nemame."
Prosím, čítajte s porozumením a nesnažte sa tu parafrázovať.
- zrusit ministerstvo sportu - nehovorim ze nema existovat, ale nie dnes, ked na to nemame. Uz len to, kedy vzniklo jasne ukazuje aky to bol ucelovy krok len preto, aby si niekto kupil koalicneho partnera. To vidi hadam aj slepy.
- rozdavat 13-te dochodky adresne a nie vsetkym ako zmyslov zbaveny
- znizit pocet statnych zamestnancov - mimochodom avizovane uz pred volbami
- nezvysovat mzdy sami sebe…
Staci?
Toto vsetko by urcite konsolidaciu nestoplo, ale bolela by nas vsetkych omnoho menej. Ja nechapem ze toto niekto nedokaze pochopit a necha sa opijat rozkom ze lebo Matovic a Heger.
Toho co dochodcom konecne dal
No a s ktorym jeho obdobim ked vladol to porovnavate?
Ja by ostal pri tych jednoduchsich heslach - lacnejsie potraviny, nenechame vas v tom, potrestame, oni su ti zli, my sme ti lepsi… Mnohi mnohi im stale veria.
A na co? Ved na vychode nic nie je.
Preco taky povzdych ze “snad”. Mate nejake pochybnosti o naplneni tychto predvolebnych slubov? V com by mal nastat nejaky problem?
Odporúčame