Nekandidoval na prezidenta. Asi chcel ale nekandidoval
V tomto s tebou suhlasim ze kdhaci to mohli skusit a keby to neslo tak by to zvalili na smer. Smeraci po tych rokoch nie su taki suverenni ako v minulosti
Jeho utoky by som chapal vtedy ak by mal nejakych 12 az 15 percent v prieskumoch. Ale stale olizuje pat percentnu hranicu a este sa tvari ako keby mu to tu patrilo. Fico s pelem taktizuju, prehodnocuju, vymyslaju spravnu strategiu iba kapitan rozprava to co si mysli. Utoci na peleho a pritom jeho najvacsim superom je taraba. Zjavne asi ani v strane nema ludi ktori by mu to csom napisal povedali. Fico a pele si tisko robia robotu iba kapitan den co den zamoruje verejny priestor prazdnotou ako lajos matovic.
Odtial by sem ani netrafili a naco by tu boli ked ich v nemecku a rakusku privitaju ako kralov
Neviem ci ma obcianstvo :D
Nepi tu rozovku, nerobi ti to dobre
Nicholson kandiduje za prezidenta sr?
Sefcovicovi neuverili ze je "obciansky" kandidat, ked sa mu pod petíciu podpisalo styridsat poslancov smeru :D
Rozdiel medzi nimi a pele je ten, ze oni sa za to ze su homosexuali/lezby nehanbia pred svojimi volicmi. Odsudzujem ked aa pelemu nadava do buzerantov len preto aby ho tym clovek urazil/ponizil. Je to jeho vec aku ma orientaciu avsak pokrytecke je to, ze sedi v koalicii s ludmi, ktori tvrdia ze homosexualny styk sposobuje globalne oteplovanie a podobne nezmysly. Na to sa snazim ja a aj niektori diskuteri poukazovat. Pele je pokrytec, ktory za vidinu funkcie zapreda aj vlastnu mater
Dovolim si nesuhlasit. Sutaj estok je prilis agresivny co sa tyka vystupovania. E.T. by bol lepsi.
Nebude, podpisu mu poslanci
Malina ty nechapes, ze korcokovi volici nikdy nebudu volit peleho ci kapitana. Ale kapitanovi volici by mohli.volit peleho keby kapitan nemal hlupe reci. Tym ze budes kopat do korcoka tym nenazbieras viac hlasov pre tych dvoch
Ale progresivna handra nebude mat protikandidata ked sa pele s dankom vyautuju. Vy ste fakt mimo
Malina, simecka je opozicny poslanec a prezidentom byt nechce. Ale mozes poukazat aj na janosika aj na imre csontosa z tupej aj na valiku halaszovu z dolneho baru. Faktom je ze pele.s dankom chcu byt prezidenti a jeden napada toho druheho kvoli jeho sexualnej orientacii. Ale ak chces argumenty ad hominem tak kludne no podstatne je, ze danko nevyberane utoci na svojho koalicneho partnera.
Čiastočne ma pravdu ale ja osobne ho nebudem volit nie preto ze je gej ale preto ze je mafian. Je mi ukradnute ci je gej. A je zaujimave ze fico staval svoju nastupnicku politiku na niekom proti ktoreho orientacii bojuje. Nerozumiem tomu. To nemali v smerennikoho schopnejsieho. Mozno mali madarica a tak ale ten sa na nich vykaslal. Ked chcel fico stavat na homosexualovi ako svojom nastupcovi, preco potom vsade siri homofobne kydy. Pele je snazivec, no pre elektorat na ktory sa zameriava je jeho orientacia velky problem. A fico si to pred rokmi neuvedomil. Ale fico si vela veci neuvedomil a reagoval neskoro a nechal stat sprivatizovat kocnerovi s bodorom. Uz si myslel ze moze vsetko. A do toho odovzdal nastupnicku stolicku takemu sralovi ako je pele. Ale zase treba mu uznat, ze sa vratil a vyhral volby. Vsak sam tomu neveril. Ja ho nemam rad, ale uznavam to, ze je fakt jediny clovek ktory na svk dokaze robit politiku. To treba uznat. Samozrejme ma aj vhodny elektorat.
No hej len to by ho najskor museli zvolit. Nie som si isty pozitívnou reakciou jeho volicov na to, ked zistia povedzme uplne jednoduchu vec ze eva pellegrini nie jeho manzelka ale sestra (mam to odskusane, niektori clenovia mojej rodiny si to myslia) takze kapitanova kandidatura bude urcite znamenat velky problem pre peleho. Koniec koncov este ani neohlasil kandidaturu a uz sa obul do peleho. Ale tak mu treba, ked mu je kosela blizsia ako kabat.
Vsak to je ten paradox, ze peleho bude podrazat vlastny koalicny partner
Smeraci biju do korcoka a pritom maju hada v koalicii :D
Ak by niekto chcel aby bol prezident niekto z opozicie, nrobil by to inak ako danko :D. Korcok by mal jednu flasu borovicky poslat aj na šafko ako podakovanie sa kapitanovi za kus dobrej roboty. Zaujimave, ze vsetci chcu byt prezidenti ale vladnut nechce nikto :D
Pre nas "liberalov" sa nic nemeni no neviem neviem ako to vysvetlite vy ze podporujete homosexuala za prezidenta. To je take co ja viem, liberalne
Odporúčame