Jasme prepustil profesionalov a nahradil ich zidojastermi
Jasme prepustil profesionalov a nahradil ich zidojastermi
Za dva roky vojny sa dostali az k bachmutu co pri hraniciach s ruskom. Kolko desatroci im potrva kym pridu ku kyjevu?
A kyjev uz je v ruskych rukach? Lebo to neni daleko od hranic. Vzhladom k takej spickovej armade akou je ruska tak uz mali byt pri gibraltare a nie v nejakom bahne pri bachmute. Samson slavieni jó régelt
Na ruskom uzemi? Rusi zabijaju a znasilnuju ukrajinske deti a doevcata a zeny na ukrajinskom uzemi. Cize ty by si bol uplne ok s tym ak by povedzme prislusnici madarskej mensiny tvrdili ze ich na slovensku utlacame, sice by neposkytli ziadny dokaz ale ty by si prisiel vitat madarske vojska na hranice. Vsak prisli denacifikovat slovensko. Slovensko aj tak az na par kratkych obdobi patrilo madarsku tak co. Hej takto si to predstavuješ? Si vlastenec. Samson slavien ci kto obhajca slovanov. A ukrajinci nie su slovania? Daj sa liecit
Hegerovi daj pokoj. Heger je mimo, nema ziadnu moc. Tam mate stuky taraby a kuffy a huliakov. O nich vypisuj, nie o takmer zabudnutom cloveku
Ukrajina sa brani, snad maju narok na obranu proti agresorovi ;). Kocusik nie si ty nahodou aj alciada a antisoros?
Vicino nie si nahodou aj al ciada alebo antisoros?
Pochybujem ze pele bol v kss. Este bol nlady na to aby tam vstupil, kym sa to nerozpadlo. Tu nejde o americku ambasadu. Tu ide o to, ze ten clovek je vydieratelny a zjavne je vydierany svojim politickym partnerom a tlaceny do niecoho co je prenho zjavne nekomfortne. Ale co nasial, nech si zozne. Pele je hnusny krivak co za vidinu funkcie zapreda aj vlastnu mater.
Kicura je obvineny, nie je obzalovany. Ano suhlasim ze za tri roky uz mal byt minimalne nepravoplatne odsudeny alebo oslobodeny. To som zasadne antismeracko-hlasacky no co sa tyka kicuru je hanba octk ze to nevedia skoncit a pritom ho mali rok a pol vo vazbe.
Vsak tym ze bude kandidovat na prezidenta. Take lahke :D. Inak ja by som ho tam poslal. Urcite narobi menej skody v palaci ako v nr sr. Uznavam prezident ma silne menovacie kompetencie ale to je asi tak vsetko. A je tam len docasne.
Nie som si isty ci by to sudom preslo, nakolko skutkovka vyzaduje priamy umysel tzn. priamo im mal nieco slubit. On z toho lahko vyjde cisty pretoze ked bude sud skumat tie sluby tak sa zisti ze on to sice slubil ale zaroven dodal po volbach.
V sitkome mafstory bola jedna postavicka z velkeho medera ktoru tvorcovia nazvali gyula alfoldi :D. Len skoda zentoto neni srandovny serial ale skutocnost :D
Toto bude nejaky problem s akreditaciou alebo cim.
Vidis, keby ich tvoj milovany vodca nenapadol tak si tam mohli kludne zit. Ale kolko vlozis do hry, tolko sa ti vrati spat, v dobrom aj zlom.
Hej suhlasim :D. Neviem naco je takyto clanok? Cisty clickbait.
Ale v jednom ma pravdu, americania fakt kupuju od rusov ropu, ajnrusi nieco od americanov. Riesilo sa to v inom platku, ze preco je to tak. Vsetci spolu kseftuju, vsak o tom to je. A nemci tiez. Ako tetaz sa nehrajme ze sme papezskejsi ako papez. Suhlasimy ze ceny energonosicov take ako pocas covidu uz nebudu. Na druhej strane diverzifikácia dodavok je len velke plus a uprimnu rusi zvlast ich sucasna politicka reprezentacia neboli velmi spolahlivym obchodnym partnerom vid nedavna minulost takze to ze sa eu odstrihava od ruskych energonosicov je len na prospech eu.
Tych vojen sa zucastnili prislusnici os sr
Vymenoval si rozme privlastky pre slovensko a ine krajiny a teraz to skus aplikovat na rusko. Odorove slovensko, caputovej slovensko, pellegriniho slovensko, ficove slovensko, macrojove francúzsko, hollandove francúzsko, scholzove nemencko, merkelovej nemecko, bidenove usa, trumpove usa, putinove rusko, putinove rusko, putinove rusko, putinove rusko, putinove rusko, teraz neviem ci spravne pisem, putinove rusko, putinove rusko
Šehi, uver a urok to nie to iste. Uver je produkt a urok je jeho cena.
Odporúčame