Ju nemozu stihat za nic. Sach mat
Ju nemozu stihat za nic. Sach mat
Copy paste clanok. Ani si to po sebe neprecitali
Len jeden riadok kapitalkami, slabota
Suhlasím, avšak to načasovanie je neštastné. Dali im municiu k tomu aby zaútočili na každého naokolo
Pidcock je riadna masina.
Ak spravne pocitam tak rok ma just twelve months. Nejako mi tie dochodky matematicky nevychadzaju. To co ma slovensku predvadzaju politicke strany napriec celym spektrom nie je socialna politika . Obycajna korupcia, nic viac. Socialny zmier. Sprostosti. Slovak bude spokojny s kazdou hlupostou. Mozme mat bismarckov aj clintonov aj neviem este aky iny model socialnej politiky, ale ked si ho budeme prisposobovat pomocou vlastnych parametrov tak z toho bude vzdy *ovno a nie blahobyt
Ta slapka tam pracovala...
Nie nevidel som, no pre reputaciu oboch spominanych fam by bolo lepsie keby z toho vysli ako dve lezby nez dve kamosky co si vymeniaju know a mozno aj how
Verejnost by malo skor zaujimat ci boli "informacne kamaratk". Ak si milenky do toho mna ako verejnost nic nie je. Nech si spavaju s kym chcu. Ale ta todova ma teda divny vkus. Co na to reporter Tóda?
A ty si daj foto tvojho liblinga utkina aj s jeho nacistickymi kerkami
Dokonca nazval obrancov vlasti debilmi. Pricetny clovek sa po tom vsetkom co ruzzko stvara na ukrajine len nechapavo chyta za hlavu a pyta sa preco niekto dokaze obhajovat bombardovanie a zabijanie civilistov. Postaviť sa na stranu dobra nie je prejavom progresivizmu alebo niecoho co ludia ako kapitan nedokazu pochopit, je to ukazka elementarnej ludskosti
Nie je deň bez blahorecenia kapitana v nejakom mienkotvornom mediu.
Harry Styles aj Belingham su europania
Trump nevyhra us prezidentske volby
Za kana? Za jana kána z bardoňova? Ci za kanea? Lebo nie je kán ako kán
Ja mám reálnu skúsenosť s prieskumom. Zavolali, predstavili sa povedali co chcu, opytali sa ci súhlasím, povedali mena kandidatov a ja som odpovedal. To boli prezidentské volby 2019
To aj tito su samson slavieni? Z afriky? Rudynko Mornal co si to tomu Mordoru spravil, ze maju takych vladcov.
V rusku je mozne vsetko...
V podstate mas pravdu
Ty si urcite znalec tenisových pravidiel :D
Odporúčame