Hlúposti riešia, ale nech skúsia vyvrátiť fakt, že konkubína Čaputová je slúžka ambasády za plotom.
Hlúposti riešia, ale nech skúsia vyvrátiť fakt, že konkubína Čaputová je slúžka ambasády za plotom.
Farmafirma Pfizer zdražila pre EU svoje vakcíny a zvýšila svoje zisky o desiatky %. No nie je to fasa biznis.
No veď to, ako sa snaží Lipšic presvedčiť verejnosť, že mu starý pán skočil na prechode pod auto v ľavom jazdnom pruhu. Lipšic je zločinec - tak ako si to opísal.
Tódova je z Lipšicového stáda a oni sú - tak ako aj prezidentka - pod diktátom ambasády za plotom.
Lipšicové stádo pod kuratelou ambasády za plotom si plnilo svoje prestitútnictvo. Lenže v policajných zložkách je množstvo poctivých ľudí, ktorí svinstvo, čo pácha Lipšic nemôže a nesmie tolerovať. Vlastizrada ako vyšitá. Tu už nepomôže Lipšicove disciplinárne konanie - aj tak je v podmienke. A jeho stádo sa vezie s ním.
Je tento Naď príbuzným Naďa hulváta ministra obrany? Že by rodinkárstvo?
To by nebol Matyšák, aby do článku nenamontoval USA, ako keby bol ich protežantom.
Naď? To meno je zdikreditované, chcem veriť, že nemá nič spoločné s tĺkom na MO.
Presne, aj v Bielorusku, aj na Ukrajine, na Kube, atď. Napr. násilnosti na Ukrajine bol osobne podporiť Lipšic, už sa zabudlo?
Šeliga je zbabelý potkan. Keby nekolaboroval s ambasádou za plotom, ani by si neškrtol. A uvidíme, na čo chystajú Farskú, keď je o nej ticho.
Veď aj chodí, čo myslíš, prešiel by teraz po ulici medzi bežnými ľuďmi?
Tódová je čí zamestnanec - poskok. Aké aktivity prejavuje Lipšicove stádo?
A ten "raper" to čo je za čudo? To prišlo z USA?
Čo nemajú ostré náboje na hraniciach proti nelegálnym kriminálnym migrantom?
Takíto ľudia sa už na Slovensku - vzhľadom na stav školstva po r. 1989 a obzvlášť teraz pod vplyvom plagiátorov - rodiť nebudú. Jeho dielo a význam osobnosti dúfam, že docenia ešte nasledujúce generácie. Keď si predstavím, že po úmrtí p. Lasicu chceli vládni predstavitelia vyhlásiť štátny smútok a po p. Binderovi ani muk - výpovedné. Česť jeho pamiatke.
Už robil niekto výskum, koľko pacientov na protialkoholických oddeleniach bolo pozitívnych na covid a koľko z nich aj ochorelo?
Sám si sa priznal, aký si tupý. Čo myslíš, dokedy ťa tá experimentálna vakcína bude akože chrániť? Po niekoľkých mesiacoch sa budeš musieť dať znova zaočkovať, lebo budeš mať, oproti tým čo očkovanie odmietli, zničenú imunitu. Blbe.
Sám si sa priznal, aký si tupý. Čo myslíš, dokedy ťa tá experimentálna vakcína bude akože chrániť? Po niekoľkých mesiacoch sa budeš musieť dať znova zaočkovať, lebo budeš mať, oproti tým čo očkovanie odmietli, zničenú imunitu. Blbe.
Strach v očiach prestitútov aj vagabundov z OĽaNO je veľavravný. Sú ako prestrašené krysy, boja sa vyjsť von a niečo povedať pred tisíckami demonštrujúcich ľudí. To bude pokračovať, pokiaľ sa nezbalia a nezmiznú.
Tento distribútor a priekupník alkoholu nech zalezie do diery ako potkan - aj tak vyzerá.
Odporúčame