aká sebakritika
Otázka znie, či je naozaj slovenský národ taký sprostý, že OLAJNO má toľko %, alebo tie % si kúpil Matovič?
Takisto by bolo potrebné - pre bezpečnosť štátu - preveriť možnú spoluprácu Šeligu so spravodajskou službou cudzieho štátu.
Je logické, že na Kryme boli ruskí vojaci, keď Rusko malo malo na Kryme vojenskú základňu.
Šeliga, ako správny absolvent školiaceho strediska v USA sa jasne prejavil. Predpokladám, že si ľudia všimli, že všetci kritici minulej vlády, prešli nejakou formou školenia cez organizácie patriace priamo pod spravodajské služby USA.
Tak prečo sa zastávaš Matovičovej vlády? Že sú podvodníci a zločinci, všetci vieme a dokonca aj vraždu (donútenú samovraždu) policajného generála majú na krku.
Pokiaľ nie sú uvedené čísla za uplynulé roky, nie je táto informácia relevantná. Tuším, že okolo roku 2016 to bolo vyše 56 000 osôb.
Čo tak ho vyzvať, aby odstúpil, tak ako Rakúska ministerka. Úbohí farizeji.
Ešte mi vysvetli pojem pandémie na pozadí porovnania úmrtia z minulých rokov oproti r. 2020. A mimochodom, v Česku, Nemecku, Rakúsku a Rusku nemocnice nekolabujú, ak tak v niektorých oblastiach USA. A stále budem opakovať ako verklík, porovnanie úmrtnosti aj v týchto krajinách. Na to odpoveď nenájdeme, lebo by krachla propaganda pandémie.
pokr.: z toho vyplýva záver: covid je infekcia, ktorá môže spôsobiť vážne zdravotné komplikácie, hl. u ľudí, čo už majú diagnózy srdcovocievne, metabolizmus, obezita - skryté zápalové procesy, apod. Títo mali byť riešení preventívnymi dávkami vitamínov, zmenou životného štýlu a izoláciou od možného nakazenia sa covidom - ALE TO PLATILO AJ PRED CHRÍPKOU (chrípka nie je banálne ochorenie). Ako sa liečia pozitívny na covid a chorí koronavírusom, aké lieky sú im podávané? Ešte poznámka: keby niekto povedal pred "zajacovou" reformou, že - preženiem - 5000 hospitalizovaných pacientov ohrozí zdravotný systém, bol by považovaný za blázna. Likvidácia infekčných oddelení v každom okresnom meste "prináša" svoje plody. Devastácia zdravotníctva, zvlášť po zajacovej reforme, je hlavný problém.
Ako čítam na internete a vnímam rôzne názory, tak v pamäťovej stope mi ostáva jedna základná vec: nik covid ako infekčné ochorenie nespochybňuje. Aj zo svojho okolia, či v rodine aj na pracovisku tí, čo covid prekonali, hovoria o príznakoch podobných chrípke v rôznej intenzite - avšak nik z nich nepotreboval pľúcnu ventiláciu (mali šťastie?), jedná sa o ľudí, ktorí nemajú "civilizačné" ochorenia, nie sú obézni, vo vekovom spektre 35 - 60 rokov. Mimochodom, chrípka nie je a ani nikdy nebola banálne ochorenie, vždy to bola komplikácia hl. pre ľudí v pracovnom pomere. Veľakrát boli ľudia v chrípkových obdobiach nútení ísť do práce, zamestnávateľ mal a má páky ako bežného pracovníka donútil ísť, napriek kýchaniu, kašlu aj zvýšenej teplote, ísť plniť normy. V dnešnej dobe chrípkové obdobie niekde zmizlo, zvláštne. Ďalšia otázka, úmrtnosť v rokoch (napr. od r. 2014 - 2020) je na Slovensku na daných štatistických číslach, vie niekto doložiť rozdiely z r. 2020 oproti tým predchádzajúcim?
Zajtra má byť aké počasie?
Vďaka za info. Tento prehľad sám o sebe dáva jasnú výpovednú hodnotu. Kde je teda tá pandémia?
Neklamte už s tými číslami. Jednoduché otázky: tí, čo sú pozitívni, sú aj chorí? Ako sa liečia chorí? Už je 7.1.2021, nemal by byť problém porovnať celkovú úmrtnosť z r. 2019 a z r. 2020. Tak sadnite k štatistike a zverejnite ju, prípadne pridajte aj roky 2018, 2017. A aby to nebolo také jednoduché, dajte aj chrípkové ochorenia. Ďakujem.
Pre TatranaS: čí som volič ti môže byť jedno, len reagoval tvojim spôsobom a už sa ti to nepáči, ty matovičov volič. Nezabudni, kto s čím zachádza, s tým aj schádza - tzn. keď ste vy matovoliči aj so svojim guru vniesli do spoločnosti klamstvá, nenávisť, ohováranie, súdenie bez rozsudkov, musíte rátať s tým, že vám to niekto zráta a celá špina sa na vás vyleje. Už kopete aj do mŕtveho a stále nemáte dosť nenávisti.
čí som volič ti môže byť jedno, len reagoval tvojim spôsobom a už sa ti to nepáči, ty matovičov volič. Nezabudni, kto s čím zachádza, s tým aj schádza - tzn. keď ste vy matovoliči aj so svojim guru vniesli do spoločnosti klamstvá, nenávisť, ohováranie, súdenie bez rozsudkov, musíte rátať s tým, že vám to niekto zráta a celá špina sa na vás vyleje. Už kopete aj do mŕtveho a stále nemáte dosť nenávisti.
ako názorne si opísal Matoviča, Šeligu, Kolára, Naďa - súčasnú vládu - tiež majú na krku mŕtveho.
tak to potom sme mali teroristov na námestiach pod pojmom "slušní" a pásol ich Šeliga s Farskou.
Odporúčame