+ 4 mld., ktoré nechala Matlovičovi vláda Pelegríniho, tak by nemal byť problém. Teda u schopných odborníkov, avšak nie u terajších vládnych diletantov na čele s psychicky postihnutým premiérom jeho voličov.
+ 4 mld., ktoré nechala Matlovičovi vláda Pelegríniho, tak by nemal byť problém. Teda u schopných odborníkov, avšak nie u terajších vládnych diletantov na čele s psychicky postihnutým premiérom jeho voličov.
+ 4 mld., ktoré nechala Matlovičovi vláda Pelegríniho, tak by nemal byť problém. Teda u schopných odborníkov, avšak nie u terajších vládnych diletantov na čele s psychicky postihnutým premiérom jeho voličov.
naj7, neprojektuj duševný stav terajšieho premiéra na iných ľudí.
Čoraz viac tento "vykuk" Matovič dokazuje svoju neschopnosť - a dokonca by som povedal, kombinovanú s hlúposťou. Na čo on je vlastne odborník, zatiaľ po celé roky ukázal, že vie rozoštvávať, tárať a vytvárať negatívnu atmosféru, nič pozitívne či tvorivé.
recesisti a tzv. "marginalizovaní".
Keby sa niečo podobné stalo minulej vláde, tak prestitúti s bývalou opozíciou ich "znesú pod čiernu zem", týždne by boli predmetom kritiky na titulných stranách. Týmto amatérom stačí ospravedlnenie.
Keby sa niečo podobné stalo minulej vláde, tak prestitúti s bývalou opozíciou ich "znesú pod čiernu zem", týždne by boli predmetom kritiky na titulných stranách. Týmto amatérom stačí ospravedlnenie.
Šeliga prešiel školením v USA, stačí?
Ty kokso, aký Zorro je ten Matovič. Každému chce len dobre, nastoluje všade spravodlivosť - úplný hrdina.
Voliči Matovičovi by mali povinne nosiť rúšky celý život, aj keď ich je väčšina v romských osadách a ako je všeobecne známe, títo naši spoluobčania zrovna nevynikajú dodržiavaním akýchkoľvek civilizovaných pravidiel.
Toto by nás čakalo aj bez pandémie koronavírusu. My sa vieme ničiť sami volením dobrodruhov, amatérov a zrejme aj agentov cudzích mocností.
Hlupákove hlúpe predstavy, konanie a reči sú jednoducho hlúpe.
nay7, vari ani sám nemôžeš veriť tomu, čo si napísal.
Heger sa už otvorene vyhráža dôchodcom, že ich je veľa, že ostali jediná skupina, ktorá nebola koronavírusom postihnutá.
Koľko ti trvá, než si otvoríš mobil po "pípnutí" prichádzajúcej SMS, prečítaš, prípadne odpíšeš?
fúrik, čaro nechceného: veď Matovič sa neustále odvoláva na pokyny krízového štábu, potom na nepochopenie všetkých okolo neho. V priamom prenose tvoj idol Matovič ničí slovensko a ty mu ešte k tomu aj tlieskaš. Trápna symbióza.
Hlúpy národ má primerané očakávanie. Čo môžu chcieť od priemerne inteligentného premiéra - že je génius? V priamom prenose sa nám rúca ekonomika, sociálny systém, zdravotníctvo - a nadšenci matovičovci tomu ešte tlieskajú, nechápu dôsledky vlastnej voľby. Občas prebleskne niečo ako zdravý rozum, ale je to iskra - hneď zhasne, obzvlášť v zapredanom masmediálnom prostredí. Charakteristické od týchto menej chápavých je to, že sa vždy vyhovárajú. A v podstate je už jedno na čo, ale výhovorka je pre hlupáka vždy jeho vizitkou.
A do Česka sa nesmie cestovať? Úplne jasne a zreteľne Matovičova vláda súčasnú situáciu NEZVLÁDA. Ono, nielenže nezvláda koronavírus, oni nevedia nič o kompetentnom riadení. Jednoducho Matovič a jeho nohsledi mentálne nemajú na to, aby zložitosť riadenia štátu vedeli inteligenčne uchopiť. Pochopenie zložitých spoločenských štruktúr a k tomu ešte komplikujúci koronavírus ukázal v plnej nahote schopnosti novej vlády. Keď to ľudia nevidia, potom sa nemôžeme čudovať, že Slovákov považujú za menejcenných hlupákov.
Ako dopadla kauza zbitých detí, kde Čaputová očierňovala policajtov a vojakov?
Odporúčame