Včera v správach ukazovali pravdivý obraz o skupine migrantov. Veľmi to pripomínalo tlupu roztatárených opíc. Rozjašení adolescenti bez kúska slušnosti čo asi budú v Európe robiť? Rozbíjať a ničiť majetok, páchať trestné činy - už len za ich vystrájanie a porušení zákonov o prekročení zátarasy na hraniciach by ich mali okamžite deportovať s použitím sily. Inému nerozumejú.


