konkubína čaputová je zvolená volebným podvodom. Mimochodom, ľudia sú hriešni a nedokonalí, preto by sme si mali voliť tých najlepších z nás, tzn. morálne aj trestne bezúhonných. Otázka je, či žena, ktorá priznáva troch oficiálnych partnerov je bezúhonná? Ako chce potom byť na čele štátu? Taký štát je riadne zdegenerovaný, keď nič lepšie neponúka.


