Čo tak zverejniť majitela podla EČ?
Omylom som Ti stisol +. Ospravedlňujem sa.
Komentár typický pre nenávistných jedincov zbožňujúcich západnú dekanendnú kultúru.
Aspoň ake - také zadosťučinenie pre Rusko za antiruskú politickú nenávistnú kampaň.
Čo to ten Matovič vyvreskoval o totálnej porážke SMERU?
Nemáš mať ako nik napísané sebe_psychiater?
No stratou Markízy by sa nič nestalo, ba práve naopak zlepšil by sa mediálny priestor.
Výstižne a veľmi pravdepodobné. Konečne niekto s realistickým vnímaním našej politickej scény.
Rozbehnuté stavby zastavil Figeľ. Zajac by mal čušať ako voš pod chrastou.
Ale na druhej strane, keď hrali Češi s Korejcami, tiež rozhodcovia Čechom veľmi pomohli.
VĎAKA ZA PRÍSPEVOK SUMERČANOVI.
Veď sa nemá za čo hanbiť keď je pekná.
Veľmi stručne - je to o spravodlivosti a úcte človeka k človeku. A teraz porovnávaj, aj postoj k obetiam násilí. Zabúdame na tých, čo za nás položili život pri oslobodzovaní a staviame na piedestál tých čo vraždili. Na druhej strane nerozlišujeme odsúdených za zločiny a odsúdených za názor - berieme ich ako obete režimu dokopy - aj tých zločincov. A mix obetí so zločincami bol zrelativizovaný v ponovembrovom vývoji.
Nechcem byť. Ale keď si o to stále koleduje.....
A len tak mimochodom, ako sa preváža tlačiarenský stroj tak, aby sa nemusela platiť daň? Vie niekto poradiť?
Nechcem byť zlým prorokom, ale z Trnavy je aj Matovič. A ako dobre vieme, podnikatelia tvoria vlastnú, sebe spriaznenú komunitu - teda pokiaľ si nekonkurujú.
čo do toho pletieš Luptáka? Vtedy bol Lupták, dnes je Matovič, vždy sa nejaký klaun nájde a menej chápaví ľudia ho "žerú" - aj o tom je demokracia.
Takže pár rozdielov medzi minulým režimom a dnešným: drvivá väčšina mala bývanie, prácu aj dovolenku na zregenerovanie + kúpeľná a zdravotná starostlivosť pre širokú verejnosť (zdravotné strediská v každej strediskovej obci); školstvo na veľmi dobrej až výbornej úrovni - porovnajte si dnes. Kto poctivo robil, aj si zarobil, nie ako dnešní špekulanti - podnikatelia (tým poctivým naopak klobúk dole). Podstata kapitalizmu je čo najchytrejšie oklamať konkurenta, podstata socialistického ekonomického systému bola kooperácia a plánované hospodárstvo a preto aj podľahol klamstvu a manipuláciám západných štruktúr. Jasný a nespochybniteľný dôkaz je vývoj po 89 roku, kedy ľudia vyšli do ulíc nie demontovať systém, ale ho vylepšiť. Že sme sa dali oklamať, bola slabosť a akási naivita vtedajšieho socializmu, kde česť a poctivosť sa pokladala za samozrejmosť v sociálnom systéme - bohužiaľ na túto strunu zahrali západné rozviedky a našou naivitou sme tomu uverili. Ostatné zažívame na vlastnej koži.
Odporúčame