Vládnu nám nikým nevolené mimovládky, média a nimi dosadení politici (Čaputová and spol.). Všetko pod riadením a diktátom zahraničných služieb. Je to nedeliteľná zodpovednosť vlády SMERU, za ktorej tieto vlastizradné média, mimovládky a novinári, vyrástli - urob čertovi dobre a peklom sa Ti odvďačí. Ale čo teraz s tým? Tieto metastázy rakovinového bujnenia bude veľmi ťažké vykynožiť. Ak, tak iba za podmienok maximálneho nasadenia obrodných síl väčšiny občanov Slovenska, ich maximálneho vypätia a bohužiaľ aj obetí.

