...to , čo si napísal ,ma utvrdzuje , že J.E.Mons. Sečka je , chlap a biskup na spravnom mieste...s tým papežom v istých veciach malokto suhlasí , detí sa naozaj maju krstiť až potom , čo sviatostne uzavru manželstvo ich rodičia...s tým prístupom k životu nerozumiem , ale vzhľadom , čo si napísal v prvej časti , ani na chvíľu nepochybujem , že by poprel evanjelium , naopak , evanjelium je pre neho v živote kompas
zapamätaj si , že do kostola sa chodí nie kvoli kňazovi čí biskupovi , ale kvoli sebe a kvoli Bohu ... to , čo sa deje v kostole je sväte a pre veriacích platné , aj keby kňaz bol hriešný a ...aká je teraz naša cesta do kostola , taká raz bude naša cesta do večnosti...

