Zdravý rozum, logika, veda a náboženstvo
...autor/ka napísal obyčajný štvavý protinaboženský članok...ohaňa síce v ňom vedou a chybami ľudí v dejinách cirkvi , ktorí konali v rozpore s Bibliou , nič ale v tom blogu nie je vedecké , je to len taká bajka človeka , ktorý odpadol od viery , lebo taký blog skutočný ateista nenapíše...
...vznik sveta a života spoľahlivo nikdy pozemská veda nevysvetlí , hypotézy su len hypotézy
...za komunistov sme sa učili , že vesmír je večný a nekonečný a dnes vieme , že je to nezmysel ...povedal to Eistein i Planck...najlepší fyzici...bližšie v knihe , ktorá je teraz v predaji a link na ňu je v príspevku vyššie
...biblia ,starý zákon , bola napísana pred vyše 3 000 rokmi , pre ľudí tej doby...poetický , aby to ľudia pochopili...a ak je napísané , že Boh stvoril Adama a Evu , tak to znamená , že stvoril prvých ľudí a Evu určite nestvoril z rebra , ak by bolo napísané , že Boh Evu stvoril z Adamovej hlavy alebo nohy , vyzeralo by to , že je Adamovi nadriadená čí podriadená , ale rovnocenná..