...Furik , si CHLAP alebo LESBA...vieme , že si sam napísal , že ti otca komunistu vykopli z červenej strany , že prišiel o dobre miesto , že ťa krstili v Dome sv. Martina v roku 1969 ako 5-ročného s ohľadom na otcovu červenu legitimaciu , za Dubčeka , i to si napísal , že pochadzaš z Dubravky , odkial je aj Husák , s ktorým sa tvoja rodina poznala , i že si mal brata emigranta , ktorý vám život v Husakovom dobre skomplikoval...tvoj otec aj tak musel byť šikovný , dokazal postaviť dom atd...ked však vidí , čo za nezmysly tu vypísuješ , tak sa tak , tak mu je asi z teba smutno...
furik , všetci vieme , že nie si ani demokrat , ani komunista , ani veriaci , ani ateista , že maš o jedno kolečko viac , čí menej a aj to , že iný nebudeš...to všetko národ slovenský vie...nevieme však jedno ...si CHLAP čí LESBA...napíš konečne pravdu...


