...Figeľ bol predseda FV SZM na VST v Košiciach....SZM to je HU-HU,husakove husence...
...ak v Argentine je občianska vojna,čo tam može robiť jeden jezuita...ty si čo robil,ked tu boli komunisti...ja som bol evidovaný ako nepriateľská osoba...a príspevok som mal aj na Slobodnej Europe...a tiež ak si myslíš,že hocikto može vystupovať v mene cirkvi,tak sa mylíš...to by si vyberali media len takých,akí by sa im hodili na rozvrat cirkvi,typu Bezáka....nechceš počuvať RKC,máš cca 20 iných cirkvi a sekt,máš na výber...


