Bezák o pôvode peňazí z USA údajne vedel, tvrdia dokumenty
mata,v katolíckej cirkvi pojem pozitívná energia neexistuje...skor niečo ako božia milosť,riadenie božie...Mons.Sokol je prvým slovenským arcibiskupom,zástupcom Boha v kraji pod Tatrami...ľudia,ktorí sa s ním stretli,naňho s láskou a uctou spomínaju...aj pohovorili si s ním,často aj spolu zaspievali
J.E.Mons.Ján Sokol nebol najatým pastierom,ked bolo treba,pozdvihol svoj hlas,hlavne v oblasti viery a mravou,biskupsku berlu nemal na okrasu,ked bolo treba,po nepriateľoch cirkvi sa ňou neraz ohnal,to preto na neho utočili a utočia...
Mons.Sokol kráča krížovou cestou biskupa už výše 24 rokov...nesťažuje sa vediac,že kto nevinne trpí,spoluvykupuje svet,modlí sa za nepriateľov,žehná s ním sympatizujucich a pohľadom na kríž a s nodlitbou na perách určite vydrží dnes,zajtra,do konca...nech si psy brešu,jeho karavana smeruje k Bohu...