...kaplan,kaplan...nedobrý a hlavne nevhodný príspevok...to biskup má riešiť,že sa u nás predávavaju pofiderné potraviny a vobec tovary zo západu.? ved to bolo cieľom prevratu v roku 1989,riešiť nezamestnanosť na západe,uvoľniť východné trhy...za komunistov to nemohlo býť...mali sme vynikajuce poľnohospodárstvo...chodím na huby,kde boli niekedy pred r.1989 pekne obrabané polia,dnes rastie burina...neobrábaju sa alebo len čiastočne...dokonca ovocné sady su ponechané svojmu osudu,dva také poznam...spolupracovník mi povedal,že u nich je vinohrad opustený...to,že ani zrno nazmar už bohužiaľ neplatí...a ľudia by mohli mať robotu...


