Trnka na prokurature nemá čo hľadať...Nejde o klientov BMG,ich odškodnenie,ale Majský má sedieť v base...a len vdaka Trnkovi nesedí...
Ak by bol zvolený normalný prokurator,v base sedí Dzurinda a spol.,preto ten cirkus okolo voľby prokuratora.Stačí začať tr.stíhanie v kauze financovania SDKU a švajčiarske banky oznamia mena majiteľov učtov...Za mesiac je kauza uzavretá,to napísal J.Carnogursky...Tak o čom to všetko je...O zlodejoch a podvodníkoch...


