Prieskum SANEP: PS a Smer majú k sebe bližšie, Matovič zostáva kľúčový pre opozíciu
Samozrejme
, že zalezú. Hlavne Fico. Orbán má aspoň jasnú víziu. Podporuje agresívnu politiku Kremľa aj Trumpa v nádeji, že sa mu podarí obnoviť veľké Maďarsko. Fico nemá žiadnu víziu. Robí všetko preto aby sa udržal u moci a preto sa tvári, že plní túžby svojich jednobunkových voličov. V skutočnosti im kadí na hlavu a oni sa ešte aj zalizujú.
Fico natŕča svoje skorumpované paprče do Bruselu, preto vždy ustúpi.
A zastaviť predaj elektriny kvôli tomu, že Rusi pri bombardovaní civilnej infraštruktúri zbombardovali aj ropovod, je čistý nezmysel. Za 4 roky neboli schopní nájsť náhradu za ruskú ropu a teraz by sme sa pripravili ešte aj o zisky z predaja elektriny a nechali civilizované krajiny aby nás nahradili? Taký hlupák nie je ani Fico. On zajtra ficinám vysvetlí, prečo sme dodávky elektriny nezastavili. Vinu hodí na Sorosa, Šimečkovu mamku a zlý Brusel.