...vy rozumnejší na diskusii;
oplatí sa Vám diskutovať s tým dementom, čo má nick MyakoZ ?
Veď to je nejaký primitív....
...vy rozumnejší na diskusii;
oplatí sa Vám diskutovať s tým dementom, čo má nick MyakoZ ?
Veď to je nejaký primitív....
Moše,
to musíš denno denne, dávať okoliu na diskusiách z rôznych nickov,
vedieť, že si dementný dedo ?
................
komodor, proksosyrom, hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera,
Pantero, Orliak, za Darju, VladoBronx,
Lon Nol,
banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino,
onajepekna, Fitfiritova, antiPRAVDA, kultivator, Jan nepomucky, Imriško, Dvojkriz ....
Tento názor je v príkrom rozpore s konsenzom medzinárodných bezpečnostných analytikov.
V skutočnosti je to práve ruský prezident Vladimir Putin, kto opakovane znižuje prah
pre použitie jadrových zbraní a verejne schvaľuje cvičenia zamerané na ich nasadenie....
čože Donbas...
Oni nevedia dobyť ani Konstantinovku !
Pedro134,
to nemyslíš vážne ?
Pedro134,
ja trollujen za nejakých náckov ?
Tivoli,
od
…13. apríl 2014
keď Girkin-Strelkov z Ruskej federácie, prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny...
Moskovská ropná rafinéria Kapotňa po ukrajinskom útoku. Pohľad z vesmíru :
Artur,
sľúbil ti preceda nejakú štátnu funkciu za tvoje trollovanie ?
antikysucan,
tie tvoje príspevky majú "rukopis" 85-ročného dementného deda !
ruskí trolli...
---------------
Eskalujúca palivová kríza v Ruskej federácii hrozí, že sa stane najväčšou v modernej ruskej histórii
a ešte nedávno sa to zdalo nemožné.
Napriek tomu sa politbyro snaží nájsť riešenie a usporadúva početné stretnutia s príslušnými odborníkmi.
Nákup paliva od partnerov situáciu nezlepší, pretože rastúci deficit sa nedá pokryť ponúkanými objemami.
Navyše, ceny, za ktoré sú „vážení“ partneri ochotní zachraňovať svojich ruských kolegov predajom paliva,
sú, mierne povedané, nepriateľské a budú sa len zvyšovať.
Blíži sa zber úrody a napriek všetkým uisteniam úradníkov nie sú farmári zásobovaní palivom.
Ak v blízkej budúcnosti zlyhá ďalších 20 % rafinérskych kapacít ropy, palivová kríza hrozí paralyzovaním celých
sektorov hospodárstva....
antikysucan,
tie tvoje príspevky majú "rukopis" 85-ročného dementného deda !
👍
...rusák u ž skončil !
Moše,
to musíš denno denne, dávať okoliu na diskusiách z rôznych nickov,
vedieť, že si dementný dedo ?
................
komodor, proksosyrom, hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera,
Pantero,
Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino,
onajepekna, Fitfiritova, antiPRAVDA, kultivator, Jan nepomucky, Imriško, Dvojkriz ....
Artur,
sľúbil ti tvoj preceda nejakú štátnu funkciu za tvoje trollovanie ?
Akú vetu čakať od zelenského blbečka a odporného vlastizradcu,
ktorý podporuje protiruskú imperialistickú vojnu.
evita03
14951880 , 15.06.2026
07:11
https://debata.pravda.sk/debata/816265-ma-to…
...protiruskú imperialistickú vojnu....
.....................
dement,
a to je aká vojna ?
Tebe už načisto z tej ruskej propagandy hrabe !
Vraj...protiruskú imperialistickú vojnu....
V Penze prebiehajú masové razie – mužov odvádzajú na vojenské náborové úrady
a nútia ich podpisovať zmluvy s ministerstvom obrany.....
Moskovská ropná rafinéria Kapotňa po ukrajinskom útoku. Pohľad z vesmíru :
„Maďarove vtáky“ navštívili cez noc 4 čerpacie stanice na Kryme...
Odporúčame