Artur
a ruský dron nejde zabíjať ukrajinské deti ?
Artur,
ty musíš byť riadny primitív !
Artur
a ruský dron nejde zabíjať ukrajinské deti ?
Artur,
ty musíš byť riadny primitív !
Artur,
ja sa zase teším, že SMER nezostaví budúcu vládu...,
čo bude potom ?
Moše,
to musíš denno denne, dávať okoliu na diskusiách z rôznych nickov,
vedieť, že si dementný dedo ?
................
komodor, proksosyrom, hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera, Pantero
,
Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino,
onajepekna,
Fitfiritova, antiPRAVDA, kultivator, Jan nepomucky, Imriško, Dvojkriz ....
...túto informáciu máš od svojho riadiaceho agenta
alebo len drístaš ?
myslíš, že je to Artur ?
Už raz vyhodený konzultant, MC3 – Konzultant, Sústavne vyhadzovaný konzultant,
Reinkarnovaný Konzultant, Znovuzrodený Konzultant, Putinov Konzultant, Irwin Stone, Sayeret...
--------------------------------------- -------------------------------------------------- ----------------------------------------
...len aby ste vedeli !
...je to len trollie mektanie !
...chlapče,
dnes je 21-vé storočie !
Keby si ju zapálili, kam by sa pohli ?
...ale nemáš nejakú veľkú slovnú zásobu !
....a ruskí trolli
sú zalezení,
nemajú "noty", čo majú písať !
ruský troll,
len mektaj !
...na Moskvu a Petrohrad
...„Rusko je hrdzavá benzínka prezlečená za štát“...
ruským trollom
zaseklo písanie
resp.
zaseklo mektanie !
...a čo na to píše nick suvorov ?
Odporúčame