Artur Bekmatov,
a kto je prosím ...pseudoaktivista... ?
Artur Bekmatov,
a kto je prosím ...pseudoaktivista... ?
pretorian,
pretorian1, Ondro Palica, Štefan Priekopa, šaman, bakuľa89, matka bozia .......
..............
Ty, vzdelaný človek, ktorý má dve vysoké školy a mnoho životných skúseností
ako si musel odísť z USA ?
izraelcan00
§§§
Artur Bekmatov,
„Slovensko nie je Rusko.
A súčasná vláda nehovorí za všetkých občanov tejto krajiny.
Väčšina Slovákov nestojí na strane agresora, nestojí na strane štátu,
ktorý už viac ako štyri roky vedie brutálnu vojnu proti Ukrajine,
zabíja civilistov, unáša deti a terorizuje milióny ľudí.“......
Môžeš to povedať aj na porade poradcov !
József Rems,
to musíš denno denne, dávať okoliu na diskusiách z rôznych nickov,
vedieť, že si dementný dedo ?
................
komodor, proksosyrom, hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, anticenzura
velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny, velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star;
Achernar123, Hrochotan, Sekera, Pantero, Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs,
lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino, onajepekna, Fitfiritova, antiPRAVDA, kultivator,
Jan nepomucky, Imriško, Dvojkriz ....
Artur Bekmatov,
a na poradách vás poradcov informujú v akom
štádiu je vyšetrovanie pani šimečkovej ?
Vyšetrovatelia by si mali "pohnúť" veď cca 300 tis.Eur
zvráti Grécku cestu !
ruskí trolli,
ani len písanie o "Bruseli" vám nejde !
...keby si pozorne sledoval to čo píše normálna tlač,
tak by si všimol, že
24.06.2026 Ukrajina "načala" Oremburg
a
25.06.2026 Ukrajina "dokončil" Oremburg...
čiže v skratke, boli to dva útoky !
Ja viem, tvoj IQ to ťažko chápe !
ruskí trolli,
...áno kontinuálne...
zatiaľ, čo ty len občas zamektáš a aj to o blbostiach !
Artur Bekmatov,
a na poradách vás poradcov informujú v akom
štádiu je vyšetrovanie pani šimečkovej ?
Vyšetrovatelia by si mali "pohnúť" veď cca 300 tis.Eur
zvráti Grécku cestu !
Artur Bekmatov,
nieto nad teba a tvoje nicky !
A ešte obligátna otázka :
Sľúbil ti preceda nejakú štátnu funkciu za tvoje trollovanie ?
--------------------------------------
Mindrak0. 1,mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman, Škorpion,
bataklan, redyyz, coolman...
---------------------
Za Hviezoslava, bakunin, bajdenpotrebujesurneplienku, stop nacistom, Mirec83
stranger , Inžinier Orešnikov....
-------------------------
Usrael, A čo takto, tvojesvedomie, antiglobal, ProtiBandera, ProtiBanderovec, alCIAda,
alCIAda1, al-CIAda, Kiskoid8, sorosoid, scenzurovany, liberalnatotalita , kaliber7,
Nový kmunista, ovi50, Pravda-cenzuruje, Exoplaneta, cest, Su – 35, krvavý puč 2014,
Eurobolsevik, Ac5, Bruselskí kolaboranti, na pánske do Bruselu, Teheran, ....
a to je len časť jeho nickov !
-----------------
maturant, gymnazista, academicus
....čokoľvek a akokoľvek to píše denník PRAVDA
tak je tu nepopierateľná pravda;
Ruská federácia pri imperiálnom ťažení na Ukrajine dostáva riadne na bendžo !
ruskí trolli,
ani len písanie o "Bruseli" vám nejde !
Orenburská oblasť, 24. júna — Avia.pro.
V blízkosti Orenburského závodu na spracovanie plynu, ktorý sa predtým mohol stať terčom masívneho útoku ukrajinského dronu , bol hlásený hustý dym a lokálne požiare....
Подробнее на: https://avia.pro/news/ochagi-vozgoraniya-zaf…
Šok je aj v Moskve !
---------------------------
Dnes, 25. júna, bolo v Orenburskej oblasti Ruskej federácie počuť výbuchy.
Bo zasiahnutý miestny závod na spracovanie plynu, jeden z najväčších v Rusku....
1. ....zničí naše poľnohospodárstvo aj potravinárstvo...
dedo,
to čo je zničené sa ešte dá ako zničiť
2. ...staneme čistými PLATCAMI....
Slovensko je v rámci rozpočtu Európskej únie stále čistým prijímateľom. Znamená to, že z európskych peňazí a fondov čerpáme viac, než do nich na odvodoch prispievame. Od nášho vstupu do EÚ sme takto získali vyše 30 miliárd
...šnorer,
zasa §
Odporúčame