kovju
a ty ešte píšeš ?
kovju
a ty ešte píšeš ?
USA financovali 120 biologických laboratórií v 30 krajinách, vrátane Ukrajiny....
daj nejaký zdroj, nech si prečítam o tých laboratóriách na Ukrajine;
zároveň napíš, kde boli a koľko ich bolo a čo sa v tých laboratóriách robilo !
... to Sprosté hovädo a smradľavý fašistický odpad..
nech si porieši redaktor !
daj link kde ...tvrdili rusi...
....nie som Johan !
....daj link na správu Gabbardovej
....nie som kretén
a o kreténoch píše len taký, čo má osobné skúsenosti s kreténizmom !
....ak má niekto špinavú papuľu tak si to ty
....aké Americké svinstvá obhajujem, keď si len chcem prečítať správu Gabbardovej ?
Artur Bekmatov,
nie som Gejza, ale aj tak ti odpoviem:
Rusko BRANI svojich spoluobčanov
už od
…13. apríl 2014
keď Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny
...a začal s genocídou a vyvražďovaním ukrajinského národa tak, aby vytvorili všetky "predpoklady" na vojnu, ktorú rozpútal Putin 24.februára 2022..
----------
Ukrajina je AGRESOR
od 24.februára 2022 keď
s cca 200 000 tisícovým vojskom na zvrchované územie Ruskej federácie !
...vaše blahorodie
plukovník,
a vedia už oni, kto jr na Ukrajine agresor ?
ruskí trolli,
ak nie ste zasrani, napíšte svoje otázky sem :
oni vám na sto percent odpovedia !
ruskí trolli,
to čo ste mohli zo začiernenej stránky čítať bolo,
že ...USA financovali 120 biologických laboratórií v 30 krajinách, vrátane Ukrajiny...,
tak napíšte konkrétne :
kde boli a koľko ich bolo a čo sa v tých laboratóriách robilo
melbourne,
alias Anti,
daj nejaký zdroj, nech si prečítam o tých laboratóriách na Ukrajine;
zároveň napíš, kde boli a koľko ich bolo a čo sa v tých laboratóriách robilo !
kalioskop,
daj nejaký zdroj, nech si prečítam o tých laboratóriách na Ukrajine;
zároveň napíš, kde boli a koľko ich bolo a čo sa v tých laboratóriách robilo !
Artur bekmatov,
nie som Gejza ale aj tak ti odpoviem:
Rusko BRANI svojich spoluobčanov už od
…13. apríl 2014
keď Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny
...a začal s genocídou a vyvražďovaním ukrajinského národa tak, aby vytvorili všetky "predpoklady" na vojnu, ktorú rozpútal Putin 24.februára 2022..
----------
Ukrajina je AGRESOR
od 24.februára 2022 keď
s cca 200 000 tisícovým vojskom na zvrchované územie Ruskej federácie !
podľa toho, čo som videl v Bánovcia n/B.
si maličký a chatrný ty osobne..
jednoducho napísané :
rusi nemajú šťastie na hercov... najprv to bol Ronald Reagan, teraz je to Volodymir Zelenskij...
Artur Bekmatov,
ty v jednom kuse odhaľuješ bomby !
podľa toho, čo som videl v Bánovcia n/B.
si maličký a chatrný ty osobne...
...tak a máte to čierne na bielom,
napísal 75 ročný D E D O z česko-nemeckého "pomězí", ktorý má nepreberné množstvo nickov
---------
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov, lovectrollodiotov, Toto Vám nezabudnem,
Krakenoha,
Valdo29, Salvatormundi, slondoško, sloňďák, PravdaTuNieje,
Michalkrauko, atlasskodcov , Marta z Oščadnice
a mnohé ďalšie...
...ty si tiež tvrdil, že Ruská federácia nenapadla Ukrajinu 24.februára 2022..
Británia zadržala ruský tanker „tieňovej flotily“ v Lamanšskom prielive...
Odporúčame