...ruský troll,
skús identifikovať .....logiku a inteligenciu..... v tvojom príspevku !
...ruský troll,
skús identifikovať .....logiku a inteligenciu..... v tvojom príspevku !
...komu a kde ?
Tisíce protidronových rakiet Martlet pre ukrajinské ozbrojené sily už opúšťajú Britániu...
Pedro123,
už zase drístaš a mektáš ?
Moše
to musíš denno denne, dávať okoliu na diskusiách z rôznych nickov,
vedieť, že si dementný dedo ?
................
komodor, proksosyrom, hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty,
velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny, velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ;
Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera, Imrisko,
Pantero, Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules,
soums,
Al pacino, onajepekna, Fitfiritova, antiPRAVDA, kultivator, Jan nepomucky,
Pedro123,
zase ťa zoblokovali ?
...tak a máte to čierne na bielom,
napísal D E M E N T z česko-nemeckého "pomězí", ktorý má nepreberné množstvo nickov
---------
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov, lovectrollodiotov, Toto Vám nezabudnem,
Krakenoha, Valdo29, Salvatormundi, slondoško, sloňďák, PravdaTuNieje,
Michalkrauko, atlasskodcov , Marta z Oščadnice
a mnohé ďalšie...
ruskí trolli
ak budete drístať a mektať,
tak Ukrajina zmení
....ochranné nástroje vytvorené na podporu jazykov.... ??
MiyakoZ = pedro123 https://debata.pravda.sk/profil/debata/pedro…
„Jazyk agresorského štátu nemôže využívať ochranné nástroje vytvorené na podporu jazykov
pôvodných obyvateľov a národnostných komunít.
Ukrajina chráni štátny jazyk, rešpektuje jazykovú a kultúrnu rozmanitosť
a zbavuje ruský imperiálny vplyv výsad, ktoré po roky zneužíval,“....
ruský troll,
o demencii píšu len takí, čo sú dementní !
Už raz vyhodený konzultant, MC3 – Konzultant, Sústavne vyhadzovaný konzultant,
Reinkarnovaný Konzultant, Znovuzrodený Konzultant, Putinov Konzultant, Sayeret, Irwin Stone....
ruskí trolli,
prečo drístate a mektáte ?
....Mladí Ukrajinci by mali bojovať....!
Načo ten mekot ?
...len drístaš a mektáš;
na drístanie a mektanie sa nedá argumentovať !
------------------------------------------------ ----------------
téma je : Rusko horíííí
ruský troll,
o tuposti píšu len takí, čo sú tupí ako obuch !
ruský troll,
o tuposti píšu takí, čo sú tupí ako obuch !
Ale penazzi je stale malo a treba dalsie. Kym na zaciatku sa velmi opatrne hovorilo o stovkach milionov, momentalne sa ziadaju desiatky miliard ako keby to bolo uplne bezne, ze si niekto chce pozicat taku sumu. Pre porovnanie je to priblizne polovica rozpoctu Ukrajiny na rok 2021. Ked zohladnite kolko ludi odislo a bohuzial zomrelo, tak by to mohlo pokryt aj cely rozpocet. A vobec okolo toho nenaslapuje opatrne. On si zvykol pytat, my sme si az prilis zvykli otvorit penazenku - taketo pripady nikdy nekoncia dobre.
Ale napriek tomu vsetkemu je to stale malo a stale nenapreduju, neziskavaju naspat uzemia, nemaju iniciativu na bojisku, netlacia ich naspat, nezrazaju ich na kolena .
..len to ťa mrzí ?
...len drístaš a mektáš ?
Odporúčame