ešte pár článočkov o zlých, zlých európanoch a chudákoch židoch, ako trpeli, koľkí pokapali v koncentrákoch tu v európe, ešte pár očitých židovských svedectiev, a zase budú európania oblbnutí a zotročení židovskou propagandou. Tak sa to robí dnes.
ešte pár článočkov o zlých, zlých európanoch a chudákoch židoch, ako trpeli, koľkí pokapali v koncentrákoch tu v európe, ešte pár očitých židovských svedectiev, a zase budú európania oblbnutí a zotročení židovskou propagandou. Tak sa to robí dnes.
prečo sa do toho američania stareli? Prečo tlačili na ochranu vlady porošenka, prečo aj eu chráni vládu porošenka? Pričom sa tam páchajú tie najodpornejšie hrdelné zločiny, celá ukrajina je v krachu, koľko už žobrali o prachy? U rusov majú sekeru, v EÚ majú sekeru, USA im už naliala prachy, teraz aj zbrane. No prečo to robia? Povedz mi zodpovedne, prečo? Len vďaka USA a ich vazalovi, impotentnej EÚ je ukrajina dnes tam, kde je.
Bez USA a EÚ by vláda poroša nikdy nevznikla, alebo by bola dávno skončila.
Bez USA a EU by Ukrajina pod porošom nikdy nezačala kradnúť ruský plyn, čo bol určený pre záp. európu.
Ak bol Janukovyč vinný z korupcie, tak čo Poroš? Ten je majster korupcie, zlodejstva, privádza ukrajinu do krachu, nezvláda krízu. A predsa ho chráni aj USA aj EÚ. Tam máš dôvod celého problému s plynom.
No ja ti neviem, a tá porošova vláda, celý ukrajinský konflikt. Tak to amíkom riadne musí nasierať, že bude nord stream. Nečudo že amíci skážu meter dvadsať.
Rusi už toľkokrát zažili zradu západu, že teraz už si dajú pozor. A vidíme to. Putin s nimi hrá veľkú šachovú hru. A zdá sa, že mu to myslí a je aj dobrý stratég a má výbornú diplomaciu v podobe lavrova. Plus, kým amíci vedia len zotročovať, kolonizovať a vyhrážať sa, Rusko dá na poctivé vzťahy a v podstate sa samo ukazuje ako vie zvládnuť konflikty, napr. aj v sýrii.
a od začiatku nejde amerčanom o nič iné, len o nové základne na ukrajine. Inak sa ich záujem o ukrajinu nedá vôbec nijako vysvetliť.
A ešte na ukrajinu vyvážajú svoje zbrane, o to ide.
nevydávaj americké záujmy za slovenské záujmy. Boli to práve američania, čo si vymysleli puč na ukrajine, dosadili poroša a celý problém s plynom oni osobne zastrešovali. Vďaka amíkom je tu celý problém. A amíkom ide len o to, aby európu ovládli a mohli sem sáčkovať svôj predražený skvapalnený bridlicový plyn.
nechaj ty len láskave sýrčanov, aby si zvolili čo a koho chcú za prezidenta.
všimli ste si? Už sa nespomína "anektovaný" krym
nuž veru, scenár Líbya, Irak, Afganistan sa nekoná
no a keď ich tak vítali, prečo ich potom pomáhali poraziť spolu s červenou armádou?
A rakušania tiež nemeckých nacistov vítali a potom bojovali proti nim.
A prečo vlastne majú američania v nemecku vojakov, ak je to proti rusom, prečo nie sú skôr v poľsku? Však to je bližšie, nie?
Alebo je to tak, že nemci podpísali, že vojakov budú hostiť na svojom území a báli sa to zrušiť?
NATO všade provokuje, lebo je len nástrojom v amerických rukách. Ten pelegríny sa nezdal, ale taký nepríčetný???
To naozaj nik z vrcholných politikov nečíta správy??
no ďakujem pekne, a keď máš nehodu alebo potrebuješ vyložiť trojuholník, tak máš proste smolu? Takto to máme brať?
nóó, a za nastenkový tender do basi išli. Máme v base tuším snsákov, štefanova a janušeka, ostáva otázkou času, kedy sa k nim pripojí aj popradský El Mafioso, pozemkový barón z popradu, Kiska
a ty to máš ako vždy v hlave pomotané a navyše hore nohami, že?
možno aj bol zakomplexovaný a deprimovaný, ale takých je v USA na školách jak maku. Rodičia drhnú na chatrčovú hypotéku a nemajú čas na svoje ratolesti a tie si potom hľadajú realizáciu inde.
chyba je len v tom, že sa dovolilo, aby zbrojári podporovali amerických senátorov a kongresmanov a prezidentov.
Ináč, ktorý zodpovedný otec by podporoval zbrojára, ktorý jeho synovi za rohom predá zbraň a on ňou následne postrieľa 10 ľudí. No bol by to normálny otec? Podľa mňa úplný vypatlanec.
demokracia? Koho? Zbrojárskej americkej lobby?
nemôžu nič, lebo sponzori. Zbombardovať by bolo treba bielu chyžu
pche, on by ti napísal, že amerika je náš vzor a máme sa veľa čo od nej učiť
kto sa postará o jeho deti keď pôjde do basy a žena bude splácať jeho dlhy? Na to si nemyslel? Mal by si kisku založiť.
a kiska ani náhodou neposlal sudcovi ten výhražný list, že? Kiskove kauzy už dokonca spôsobili to, že ho už ani na pravde novinári neobhajujú a nevychvaľujú, ale mu to dávajú pekne vyžrať. Nad kiskom sa zmráka, má to nahnuté, môžeš mu stopovať hodiny, dni a minúty.
Odporúčame