Vo všetkých krajinách,tzv.demokratického sveta (ktoré bunko toto vymyslelo...:-D?!?), okrem Slovenska to pravidelne cez víkend aj vyzerá,že štátne orgány vedú vojnu proti svojmu obyvateľstvu. Pravidelné manévre ťažkoodencov na protestujúcich ľuďoch, už mnohokrát hrozia aj otvoreným konfliktom.Akoby ani svoji neboli.
V našich médiách sa málokedy niečo z toho mihne na obrazovke,ale aj tak nestíhajú všetky príspevky na soc.sieťach zneprístupňovať,tak človek aspoň vidí,aké "nezávislé,pravdivo a aktuálne"informujúce sú....No nič, príslovie:"Koho chleba ješ,toho pieseň spievaj!",platí v ich prípade stopercentne..
Nechápem, prečo sa to deje,keď hocikto z nich,pri dokázanej neúčinnosti látok proti rôznym variantom,ktorými štepia tých čo chcú, môže skončiť už o pár dní na lôžku!?!?... Vírus si nevyberá,to platilo vždycky a kým niekto neobjaví účinné antivirotikum,bude aj naďalej... Čo myslíte tí z diskutérov, čo sú zaštepení,po koľkej dávke už budeme mať pokoj? Koľkokrát ešte? ... ;-)


