Tak toto je fakt na preverenie nadriadených"Obžalovaná v žiadosti argumentovala aj tým, že nemocnica pre väzobne stíhaných nie je vybavená na pôrod a popôrodnú starostlivosť, hrozilo by nebezpečenstvo na zdraví pre matku alebo dieťa. Na súde žena deklarovala, že po pôrode sa bude zdržiavať u matky v obci Strání v Českej republike 20 kilometrov od slovenských hraníc. Súd uznal, že na základe výnimočných okolností prípadu, teda jej vysokého stupňa tehotenstva, že sa nedopustí trestnej činnosti a dodrží nariadené povinnosti. Súd jej zakázal návštevy v dome v Chocholnej-Velčiciach, kde žila s manželom. Má aj zákaz priblížiť sa k manželovi na menej ako päť metrov, s výnimkou úradných miestností. Súdu musí oznámiť každú zmenu trvalého bydliska, z trvalého bydliska nesmie odchádzať na dlhšie ako 24 hodín.A keby to bol chlap,tak povie,že má výtok z močovej trubice,a v tej väznici nemajú inštalatéta,ktorý to vie zasvorkovať a preto ho prepustia????To fakt Tí obhajcovia idú až tak ďaleko???

