To fakt???A čo potom urobíš s tvojím dedkom a babkou,ak sa nestihli na túto "demokraciu"pripraviť????Tušíš Ty vôbec,že pred týmto bordelom-tzv "Demodemokraciou"existovalo niečo,ako čestné slovo a podanie ruky na znak uzatvorenej zmluvy???Bez toho,aby to niekto niekomu musel platiť???---Asi nie,keď toto píšeš...Ostnatý drôt ich chránil pred supmi,čo sa sem po 1989 zlietli a za otca ich vyhnať...Lebo oni im tie čestné slová a podania rúk vzali....A nielen im...Aj nám...Lebo na každú somarinu potrebuješ pečiatku(čiže osobu za ňou,aj keď netušíš či má aspoň aké také vzdelanie,alebo je to len niekto z rodiny dosadený do funkcie)za ktorú platíš...A nakoniec sa dozvieš,že si zaplatil neoprávnene,ale na základe tvojej neznalosti zákona si nemôžeš vymáhať škodu,lebo si nesplnil toto..A teraz citujem Teba"Demokracia predpokladá, že ľudia budú k svojmu životu pristupovať zodpovedne. Pre niektorých však totalita a ostnatý drôt poskytujú lepšiu ochranu pred nimi samými."...Stále si si istá???

